Заступник Кличка пояснив, звідки дружина має 29 квартир та іншу нерухомість

Дата публікації
Перегляди
9208
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Заступник Кличка пояснив, звідки дружина має 29 квартир та іншу нерухомість

Ілля Сагайдак / Фото: Ілля Сагайдак/facebook

Ірина – донька екс-голови "Нафтогазу".

Заступник голови столиці Ілля Сагайдак задекларував лише чверть квартири у 17,5 кв. м, натомість у його дружини квартир 29, а ще 6 земельних ділянок, 8 будинків, гаражі та інше нерухоме майно, йдеться у сюжеті ТСН.

30-річний Ілля Сагайдак призначений заступником Кличка у березні. На сайті КМДА його декларація - це 245 тисяч гривен за минулий рік. У власності автомобіль БМВ та чверть квартири. На рахунку в банку майже понад півтора мільйона гривень. Натомість доходи дружини Ірини в декларації розтягнулися на майже три сторінки.

ТСН знайшла будинок, у якому дружині Ірині належить 27 квартир, офісні приміщення, гаражі, ну і власне саме земля. Кажуть, тут мешкає і саме подружжя.

Усередині будинку розкішні інтер'єри. Квартири здають в оренду, а також продають. Через щільний графік сам чиновник зустрітися з ТСН не зміг. Натомість по телефону запевнив - усе це не його.

"Квартири та паркінги – це один багатоквартирний будинок, який було побудовано п'ять років тому родиною дружини. Загалом вона ним опікується та здає в оренду – це просто один великий об'єкт. Я не приховую, все показую як є. Ну так – родина забезпечена", – розповів Сагайдак.

Декларації деравних чиновників набирають популярності в інтернеті

Декларації деравних чиновників набирають популярності в інтернеті

Дружина Ірина – донька екс-голови НАК "Нафтогаз України" Олексія Івченка.

У хуторі Конюша планували звести ціле котеджне містечко, принаймні 6 задекларованих будинків розташовані саме за цією адресою. Їхня площа приблизно від 300 до 400 квадратних метрів. Планувалося 24 котеджі. Але зараз будівництво завмерло.

Власники тут не з'являються, на об'єкті чергує охорона. Петро Андрійович, який живе поруч, каже, що містечко почали зводити шість років тому.

"Спочатку говорили, що Івченко начебто це починав будувати, а Бог його знає. Три роки воно вже так стоїть мертвим капіталом", - розповів місцевий мешканець.

Можливо і мертвий, натомість надійний, кажуть ріелтори. Прибуток не такий швидкий, але ризики майже відсутні. Тому чимало багатіїв і вкладають гроші в квартири попри кризу.

Фахівці кажуть, для столичного регіону купувати одразу кількадесят квартир не дивина. Наприклад, очільник Ірпеня в декларації написав, що в його власності 67 квартир.

Начальник Сагайдака - мер Києва Віталій Кличко також оприлюднив свою декларацію. Мер отримав більше 100 тисяч євро доходів за кордоном, а в Україні - лише 1872 гривні. Зарплати міський голова отримує 0 гривень.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9208
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація