Заступник Тимошенко запропонував змінити фінансову систему світу

Віце-прем'єр Григорій Немиря запропонував керівникам МВФ і Світового банку змінити нинішній недосконалий устрій світових фінансів.

Віце-прем'єр-міністр українського уряду Григорій Немиря закликав створити нову архітектуру світової банківської та фінансової систем, оскільки нинішні системи є недосконалими.

Таку заяву Немиря зробив у США, виступаючи на конференції "Перші 100 днів. Можливості, які відкриває криза: зусилля суспільства під час економічної нестабільності".

Урядовець зокрема розповів учасникам конференції про зусилля українського Кабміну, спрямовані на подолання наслідків світової фінансової кризи, і привітав рішення лондонського саміту G-20 щодо посилення світової фінансової системи, зокрема Міжнародного валютного фонду.

21-26 квітня Немиря перебуває з робочим візитом у США, як глава делегації України на Весняних зборах Ради керівників МВФ і Світового банку.

Нагадаємо, за результатом саміту "Великої двадцятки", який відбувся на початку квітня в Лондоні, лідери країн G-20 вирішили виділити на подолання наслідків світової кризи 5 трильйонів доларів.

Серед рішень саміту, на якому було розроблено план відновлення світової економіки, експерти виділили рішення збільшити фінансування Міжнародного валютного фонду та запровадити жорсткішого регулювання економіки.

Раніше змінити світову фінансову систему шляхом введення нової світової валюти пропонували президенти Казахстану і Росії Нурсултан Назарбаєв і Дмитро Мєдвєдєв.

Читайте також:

"Велика двадцятка" виділить на подолання кризи трильйони доларів

Немиря: Україна вітає перемир’я НАТО і Росії

Мєдвєдєв запропонує світу нову супервалюту

МВФ розглядає пропозицію Назарбаєва відмовитися від долара

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: