Затока, Монако, Туреччина: куди з Кримінальним кодексом й сім'ями їздили відпочивати політики

Льовочкін має власну дачу на Лазуровому березі, а от Розенблату через судову заборону довелося просидіти літо в Україні.

Минулого тижня депутати з'їхалися до Києва - розпочався новий політичний сезон. Журналісти "Грошей" розпитали, де провели свої канікули слуги народу.

Нардеп від "БПП" Андрій Вадатурський намагався переконати журналістів, що витратив на відпочинок копійки у своєму літньому будинку: платив тільки за їжу.

Водночас представник "Народного фронту" Михайло Гаврилюк стверджує, що відпочивав у Затоці Одеської області. Вартість номеру в його готелі - 1000 гривень за добу.

Ігор Побер їздив автомобілем Хорватією.

"Знімали апартаменти, платили 50 євро за добу, продукти купували в супемаректах, ціни як у нас, я думаю, в Одесі буде набагато дорожче", - поділився враженнями нардеп.

ВідеоЯк відпочивають депутати

Представник "Опоблоку" Вадим Новинський зауважив, що відпочив "непогано" в Греції, куди їздив і на паломництво до святих місць. Вартість поїздки не розголошує.

Ще на початку депутатських канікул до редакції "Грошей" надійшло фото від одного з пасажирів, який летів рейсом Італія - Україна, на посадці він помітив жінку, дуже схожу на Юлію Володимирівну. Депутат стверджує, що не була на відпочинку в цій південній європейській країні.

Депутат Іван Вінник від "БПП" каже, що відкривав цьогоріч для себе Україну: політика не випускає із країни суд через борг. 

Депутат Борислав Розенбат, причетний до бурштиного скандалу, поки що теж не може покинути країну, бо перебуває під домашнім арештом. Каже, що на відпочинку читав "дуже розумні" книжки, а в перервах між плаванням та засмаганням вивчав Кримінальний кодекс.

Найбільше скупчення народних депутатів цього року спостерігалося на берегах Туреччини, де відпочивала з сім'єю Ганна Гопко. Середня ціна за десятидениий тур там стартує від 500 доларів. Про вартість своєї поїздки вона попросила спитати у свого чоловіка. 

До Туреччини літав і Ярослав Маркевич від "Самопомочі".

Народний депутат Віктор Шевченко чесно зізнався, що за відпочинок в Туреччині виклав більше ста тисяч гривень. В основному, переконує, відпочивав на Прикарпатті, де, зокрема, і працював в окрузі.

Глава Соціалістичної партіїї України Ілля Кива знімав стрес разом з подругою в найдорожчому готелі Туреччини  - Маxх Royal Kemer Resort 5, за десять днів відпочинку тут доведеться викласти близько 10 тисяч долларів за одну людину.

Ще одним популярним місцем відпочинку серед слуг народу залишається Лазуровий берег у Франції та князівство Монако.

Ціна за номер в найдешевшому готелі Монако стартує від 1000 євро за добу, але українські депутати виступають за розумну економію на відпочинку, тому просто купують тут вілли - так дешевше. Екс-регіонал, депутат Сергій Льовочкін провів літо на Лазуровому узбережжі на власній дачі. Також, каже, що на човнах катався по Дніпру й Десні.

Залиште свій коментар