Завдання на три "комфортні" роки. Що і чому повинна встигнути зробити Україна до 2019-го

У 2019-му закінчується відтермінування з виплати боргів.

Одне із першочергових завдань для нинішньої влади України – зробити так, аби відновилася та почала працювати економіка. Це потрібно зробити протягом трьох років, до 2019-го. Адже тоді закінчується і президентський термін Порошенка, і саме тоді завершується відтермінування за зовнішніми кредитами й Україна повинна буде повертати борги.

Про це в інтерв'ю "Новому времени" сказав російський економіст, директор з макроекономічних досліджень Вищої школи економіки Сергій Алексашенко.

"Я не вважаю, що Україна – це провал. Другий уряд Яценюка зробив багато правильних кроків у потрібному напрямку. Україна робить те, що потрібно, але мало і повільно. У країни є вікно можливостей, але воно дуже вузьке. Йдуть політичні цикли. У 2019-му – вибори президента, тоді ж закінчується відтермінування з виплати боргу. У вас залишилося три роки комфортних умов, щоб вдихнути в економіку нові сили, щоб вона почала жити самостійно. Зараз ситуація набагато краща, ніж 4-5 років тому. Незрівнянно краще. Шкода, попередньому уряду не вдалося бути командою. Про нинішній уряд поки рано судити", - зазначив Алексашенко.

Російський економіст також назвав переваги України перед Польщею та Словаччиною, а також радить провести приватизацію держпідприємств.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: