Завдяки гарному врожаю закарпатські фермери прогнозують падіння цін на ранню полуницю

Завдяки гарному врожаю закарпатські фермери прогнозують падіння цін на ранню полуницю

Нині кілограм ягоди коштує від 75 гривень.

Закарпатські фермери прогнозують активне щоденне зниження цін на ранню полуницю – завдяки гарному врожаю та збільшенню пропозицій на ринку.

Про це розповів власник невеликого полуничного господарства у Виноградові Закарпатської області Іван Зейкан, передає "Укрінформ".

"Цього року сезон полуниці вдався на славу, уникли заморозків, погода сприяла, ягода дозріла добре й її багато. Ми почали продавати першу тепличну полуницю на місцеві ринки два тижні тому, тоді ціна в закупці стартувала зі 125 гривень. На ринку за кілограм просили від 130 гривень. Зараз ціна на полуницю вже впала до 75 гривень у гуртовій закупівлі – це вже полуниця, що закладалася під агроволокно. Й далі ціна знижуватиметься щодня – від перенасичення ринку", - зазначив Зейкан.

Свою полуницю фермер здає гуртівникам, які везуть її на продаж до Львова та Києва.

На закарпатських ринках також вже почали продавати черешню: традиційно найперші черешні продають пучками по кільканадцять штук – за 5-10 грн. За кілограм черешень зараз просять від 50 грн. Господарі відзначають, що цьогоріч ягоди достигли надзвичайно рано.

"Не пам’ятаю, аби на початку травня ласували першими черешнями. А цьогоріч вже 2 травня на дереві були червоні ягоди", - каже Людмила Когутич з Мукачівщини.

Відео Олександр Кущ розповів, як вибрати безпечну полуницю

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів