Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Завдяки історичній перемозі в Стокгольмі "Нафтогаз" отримав рекордний річний прибуток

Це найбільший прибуток за всю двадцятирічну історію компанії.

"Нафтогаз" отримав 2017 року рекордний прибуток у майже 40 млрд грн завдяки перемозі у Стокгольмі.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Історична перемога у Стокгольмі – головний фактор прибутковості "Нафтогазу"", - зазначають у повідомленні. Так , "Нафтогаз" отримав найбільший за свою двадцятилітню історію чистий прибуток: 39,4 млрд грн порівняно з 17,8 млрд 2016 року.

"Без позитивного ефекту арбітражу по справі щодо транзиту газу Група понесла б чистий збиток у розмірі -7,4 млрд грн", - зазначають у компанії.

У прес-службі додають, що досягнення рекордного прибутку стало можливим також завдяки тому, що "Нафтогаз" збільшив видобуток газу, створив умови для нарощування транзиту, ефективно працював над поверненням боргів та почав впровадження нової системи закупівель.

Сьогодні, 17 липня, у Берліні стартують газові переговори за участю України, Євросоюзу та Росії. Сторони обговорюватимуть повернення боргів "Газпромом" та умови майбутнього транзиту газу територією України. 

Нагадаємо, Стокгольмський арбітраж в лютому 2018 року вирішив, що "Газпром" зобов'язаний виплатити "Нафтогазу" $ 4,63 млрд за недопоставку газу за транзитним договором, а з урахуванням боргу української компанії за поставлений газ ( $ 2 млрд) - $ 2,6 млрд. Після цього рішення "Газпром" заявив про намір розірвати контракти з "Нафтогазом" на постачання і транзит газу.

ВідеоНаглядова рада "Нафтогазу" преміювала своїх працівників на півмільярда гривень

Чиновники розпорядилися винагородити себе за виграш у Стокгольмському арбітражі. Виплату оцінили в 1% від суми виграшу, а це - 46 мільйонів 300 тисяч доларів США. Податків пообіцяли заплатити на 9 мільйонів. Решту - розділити між 41 особою, причетною до перемоги над "Газпромом". 

Наглядова рада "Нафтогазу" преміювала своїх працівників на півмільярда гривень

Вибір редакції