Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Збільшення кількості вакансій та пожвавлення бізнесу: НБУ повідомив про активізацію економіки

Збільшення кількості вакансій та пожвавлення бізнесу: НБУ повідомив про активізацію економіки

Про докарантинний рівень не йдеться, але тенденції оптимістичні.

Національний банк України відзначає позитивні тенденції, які свідчать про пожвавлення економіки, як у світі, так і в Україні. Про це НБУ пише у економічному огляді тижня у фейсбуці.

"Країни пом’якшили карантинні обмеження і розширили заходи з підтримки економіки. З’явилися новини про попередні позитивні результати клінічних випробувань однієї з вакцин від коронавірусу. Все це сприяє активізації бізнесу та відновленню здорового апетиту інвесторів", - йдеться у повідомленні.

Пожвавлюється й український бізнес, зазначає НБУ. У другій декаді травня збільшилися попит та обсяги виробництва електроенергії, що свідчить про поступове відновлення економічної активності.

Так само пожвавлюється і ринок праці - попит на робочу силу відновлюється в усіх сферах, не тільки у секторі послуг. Однак поки кількість вакансій не сягнула докризового рівня, але збільшується.

А тиждень виявився непоганим. Більше обнадійливих новин – у нашому традиційному економічному огляді тижня. Ось на що...

Опубліковано Національний банк України Пʼятниця, 22 травня 2020 р.

Продукти харчування за тиждень дещо подорожчали - зросли ціни на крупи, яловичину та фрукти. Водночас знижувалися ціни на овочі та на ліки.

Також НБУ відзначає велике зростання автомобільного руху, що пов’язаний з пом’якшенням карантину і одночасними обмеженнями руху громадського транспорту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції