Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Збільшення зарплат та витрат на оборону: Кабмін презентував проект бюджету на 2019 рік

Представлення відбулося на засіданні Уряду.

На спеціальному засіданні Кабінету міністрів, 14 вересня, представили проект закону про Держбюджет України на 2019 рік. В ньому передбачають збільшення мінімальної заробітної плати, більші видатки на оборону та зростання ВВП на 3%.

Згідно з документом, інфляція в наступному році повинна бути на рівні 7,4%. Проте, економіка, за словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, має хороші переспективи.

"Протягом 2018 та 2019 років українська економіка створить на 1 трильйон гривень більше продукції», — заявив Гройсман.

Відповідно, доходи бюджету складуть 1,29 трильйона гривень.

Щодо видатків, то як і анонсували раніше, більше планують витрачати на оборону. На цей сектор передбачено виділити 209,5 мільярда гривень.

Освіта, згідно з проектом закону, може отримати 242,1 мільярда гривень. Один мільярд розраховують виділити на реформу нової української школи.

Також уряд заклав 92,3 мільярда на систему охорони здоров'я, запланував збільшити місцеві бюджети на 41,4 мільярда гривень та встановити мінімальну заробітну плату з першого січня 2019 року не нижче 4175 гривень на місяць.

Нагадаємо, раніше Володимир Гройсман вже говорив про збільшення видатків на певні сфери у 2019 році. Зокрема, більше коштів повинні виділити на будівництво доріг. Також президент України Петро Порошенко анонсував зростання мінімальної заробітної плати.

ВідеоГройсман розповів про пріоритети реформи освіти та її фінансування

Модернізація освіти, престиж вчительської професії і доступність навчальних закладів для всіх дітей - такі пріоритети реформи освіти. Про це сказав Гройсман, відкриваючи конференцію "Нова Українська Школа". Для впровадження нових стандартів освіти цьогоріч виділено півтора мільярда гривень. 

Гройсман розповів про пріоритети реформи освіти та її фінансування

Залиште свій коментар

Вибір редакції