Збитки "Нафтогазу" сягнули двох мільярдів

За дев’ять місяців збитки НАК "Нафтогаз" становлять 1,9 млрд гривень. Минулого року компанія за цей період отримала дохід у 2,1 млрд.

Чистий збиток НАК "Нафтогаз України" за дев'ять місяців 2009 року склав 1,901 млрд грн за українськими стандартами бухгалтерського обліку.

Про це говориться в повідомленні компанії в системі розкриття інформації Держкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

Аналогічний період 2008 року НАК завершила із чистим прибутком 2,145 млрд грн, чистий дохід за підсумками роботи в січні-вересні цього року зріс на 54,1% - до 52,550 млрд грн.

Валовий прибуток "Нафтогазу" за дев'ять місяців 2009 року склав 6,42 млрд грн у порівнянні з валовим збитком за аналогічний період 2008 року.

Прибуток НАК до оподатковування в січні-вересні цього року досяг 4,657 млрд грн, що на 10,9% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як повідомлялося, чистий прибуток НАК у квітні-червні 2009 року скоротився в 21,2 рази в порівнянні з другим кварталом 2008 року - до 198,47 млн грн, чистий дохід - на 21,5%, до 9,220 млрд грн.

Нещодавно "Нафтогаз" вперше за цей рік повідомив, що у нього виникли проблеми з акумулюванням коштів для оплати газу й кредит шукають у Москві.

Проте 6 листопада НАК розрахувався з "Газпромом" за спожитий у жовтні газ.

Також "Нафтогаз" повідомив, що має намір домовитися з "Газпромом" з приводу перегляду газових контрактів.

"Всі готові до сенсації. Це вже буде в фіналі, коли будуть підписи голів правління "Нафтогазу" і "Газпрому", або прем'єрів. Давайте дочекаємося того періоду, коли закінчиться нормальний переговорний процес між двома госпсуб'єктами", - заявили у прес-службі підприємства.

Читайте також:

"Нафтогаз" підготував сенсаційні зміни газових контрактів з РФ

Україна вчасно розрахувалася з Москвою за спожитий газ

Україна розрахується за російський газ грошима МВФ

Євросоюз попросив Ющенка не заважати платити за російський газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: