Збудувати Київську обхідну дорогу допоможе Україні велика компанія із США: деталі

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Збудувати Київську обхідну дорогу допоможе Україні велика компанія із США: деталі

Ілюстрація / УНІАН

Від кінця минулого року "Укравтодор" розпочав розроблення проєктної документації для цієї дороги, наразі три ділянки траси проєктуються.

"Укравтодор" спільно з однією з найбільших будівельних американських компаній Bechtel Overseas Corporation співпрацюватиме в межах реалізації проєкту будівництва Київської обхідної дороги. Сторони підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці у напрямку виконання проєкту.

Про це інформує "Укравтодор".

За словами очільника Мінінфраструктури Олександра Кубракова, український дорожній ринок почав виходити на світовий рівень. Українській стороні вдається укладати масштабні проєкти.

"Київська обхідна дорога є одним із ключових об’єктів президентської програми "Велике будівництво", адже її будівництво дозволить розв’язати наболілі транспортні проблеми столиці та покращити міжнародне автомобільне сполучення. Спільна робота "Укравтодору" та одного з лідерів інфраструктурних проєктів у світі дозволить знайти оптимальні технічні та фінансові рішення для втілення проєкту", - заявив  міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Як зазначається, у межах цього проєкту передбачається спорудження напівкільця загальною протяжністю близько 150 км, який сприятиме виведенню транзитних потоків руху транспортних засобів за межі Києва та з’єднає ключові автомобільні дороги М-07 Київ – Ковель, М-06 Київ – Чоп, М-05 Київ – Одеса та Н-01 Київ – Знам’янка. Далі об’єднає автомобільні дороги Н-08 Бориспіль – Маріуполь та М-03 Київ – Харків та обхід м. Бровари. 

Від кінця минулого року "Укравтодор" розпочав розроблення проєктної документації, включаючи землевідведення, для ділянок проходження КОД:

  • перша ділянка – від М-07 Київ – Ковель – Ягодин до М-06 Київ – Чоп протяжністю 18,1 км;
  • друга ділянка – від М-06 Київ – Чоп до М-05 Київ – Одеса протяжністю 35,2 км;
  • третя ділянка – від М-05 Київ – Одеса до Н-01 Київ – Знам’янка  протяжністю 22,9 км;
  • четверта ділянка – будівництво мостового переходу через р. Дніпро з підходами до   Н-01 Київ – Знам’янка та Гора – Рогозів протяжністю 25,7 км;
  • п’ята ділянка – від Гора – Рогозів до М-03 Київ – Харків протяжністю 9,7 км.

Наразі три ділянки вже проєктуються, ще по одній ділянці тривають тендерні процедури. 

Слід зауважити, що Bechtel Overseas Corporation –  світовий лідер у з питань інжинірингу, закупівель та будівництва. 22 роки поспіль посідає перше місце у рейтингу Engineering News, та входить до списку 400 найбільших підрядників США. 

Компанія була заснована у 1898 році та наразі є найбільшою будівельною компанією в США із проєктами у 160 країнах на семи континентах. Bechtel спеціалізується на інфраструктурі, ядерній, безпековій та екологічній галузях, оперує на ринку нафти, металургії, газу та хімікатів. Компанія надає послуги на всіх етапах від планування та інвестицій, і до запуску та експлуатації.

Читайте також:

Зеленський розповів, за які гроші будують дороги за програмою "Велике будівництво"

Зеленський розповів, за які гроші будують дороги за програмою "Велике будівництво"
Наступна публікація