Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Здоров'я співробітників "Укроборонсервісу" довірили фірмі Порошенка-Кононенка - ЗМІ

СК "Країна" отримала це право без жодного тендеру.

Дочірнє підприємство "Укроборонсервіс" держкомпанії "Укрспецекспорт", які входять до складу державного концерну "Укроборонпром", страхує здоров'я своїх працівників у ПАТ "Страхова компанія "Країна".

Про це із посиланням на "Вісник державних закупівель" пишуть "Наші гроші".

Як зазначається, первісну угоду про добровільне медичне страхування на суму 723 тисяч гривень уклали 20 жовтня 2014 року на невизначений термін. Згідно зі змінами, які були внесені 19 січня 2016 року, на другий період застрахували 117 осіб. Загальний страховий платіж за два періоди становить 1,59 млн гривень, за другий - 823 тисяч гривень. Загальна страхова сума за два періоди - 23,80 млн гривень, за другий - 11,75 млн гривень.

Водночас журналісти з'ясували, що жодних тендерних процедур не проводилось.

За даними видання, акціонерами "СК "Країна" є інвестиційні фонди "Прайм ессетс менеджмент" президента Петра Порошенка (49,9%), "ВІК" першого заступника голови парламентської фракції "Блоку Петра Порошенка" Ігоря Кононенка і "СОВА" першого заступника секретаря РНБОУ Олега Гладковського.

До того ж відомо, як відомо, "Укроборонпром" із липня 2014 року очолює Роман Романов, який до свого призначення керував президентською виборчою компанію Порошенка у Херсонській області.

Залиште свій коментар

Вибір редакції