Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський анонсував підготовку нової програми з МВФ і запевнив, що дефолту не буде

Місія Фонду повернеться до Києва ближче до осені.

Україна й надалі співпрацюватиме з Міжнародним валютним фондом, Світовим банком і Європейським банком реконструкції та розвитку.

Про це запевнив президент України Володимир Зеленський під час зустрічі в Берліні з великим та середнім бізнесом Німеччини.

"Ми починаємо домовленості з МВФ, готуватимемо нову програму вже в липні, дефолту не буде. Як президент я не впливатиму на суд чи банківську систему", – підкреслив Зеленський.

Раніше про необхідність нової програми кредитування з МВФ заявили в Нацбанку України. У НБУ також назвали червону лінію для МВФ, після якої може зупинитися кредитування України.

Місія МВФ припинила роботу в Україні – через позачергові парламентські вибори. Повернеться після політичної стабілізації та утворення нового уряду – це станеться, швидше за все, на початку осені.

ВідеоМісія МВФ залишає Україну, та повернеться після виборів і призначення нового уряду

Спеціалісти фонду працювали в Києві впродовж тижня. За цей час вони зустрілися з президентом Володимиром Зеленським та його новою адміністрацією. Керівник місії Рон ван Роден відзначив, що мали конструктивні дискусії з владою України. Експерти МВФ дійшли висновку - грошово-кредитна і податково-бюджетна політика - ефективна. Натомість стурбовані скасуванням статті про незаконне збагачення.    

Місія МВФ залишає Україну, та повернеться після виборів і призначення нового уряду

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції