Зеленський доручив відокремити ГТС від "Нафтогазу" до кінця року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зеленський також доручив Міненерго спростити процедури приєднання українців до електричних та інших мереж.

Президент України Володимир Зеленський доручив міністру енергетики та захисту довкілля Олексію Оржелю завершити процедуру анбандлінгу Нафтогазу до 31 грудня 2019 року

Про це 6 листопада пише пресслужба Офісу Президента.

“Володимир Зеленський наголосив, що міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель має завершити процедуру анбандлінгу НАК Нафтогаз до 31 грудня 2019 року”, - йдеться у повідомленні.

Разом з тим Зеленський доручив Міненерго спростити процедури приєднання українців до електричних та інших мереж.

Нагадаємо, 18 жовтня Верховна Рада в першому читанні ухвалила 286 голосами законопроєкт "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу".

Документ потрібен, перш за все, для проведення анбандлінгу "Нафтогазу", що зробить можливим укладання нового договору про транзит за європейськими правилами. А також – для забезпечення виконання зобов'язань України щодо відокремлення діяльності з транспортування електричної енергії.

Відео Україна готова до опалювального сезону та має достатньо газу у сховищах - "Нафтогаз"

Завдяки теплій погоді Україна поки не витрачає багато газу. У підземних сховищах уже накопили рекордний за останні роки обсяг - 21 мільярд кубів газу. Але разом із тим, газовики готуються до різних сценаріїв. Передусім можливої газової війни з Росією. Контракт про транзит газу із Росії до Європи досі не підписаний.    

Україна готова до опалювального сезону та має достатньо газу у сховищах - "Нафтогаз"

Залиште свій коментар

Вибір редакції