Зеленський підписав договір про вільну торгівлю з Ізраїлем

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Документ набере чинності через 60 днів після ратифікації двома сторонами.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який ратифікує угоду про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем.

Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

Зона вільної торгівлі набуде чинності 60 днів після ратифікації українським та ізраїльським парламентами. Підпис президента завершив процес ратифікації угоди Україною.

Щодо самої угоди, то в її межах Ізраїль скасує близько 80% всіх мит проти українських промислових товарів та 9% мит, які застосовуються проти товарів агросектору. Натомість Україна також скасує близько 70% мит, які застосовуються на ізраїльську промислову продукцію та 6% мит проти сільськогосподарської.

Раніше, 11 липня Верховна Рада ратифікувала угоду про зону вільної торгівлі з Ізраїлем. За відповідний закон проголосувало 230 депутатів.

Зазначимо, що за два роки дії Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою експорт українських товарів до цієї країни зріс на майже 75%. За даними відомства, 2016 року Україна експортувала до Канади товарів на суму 94,9 млн доларів, а вже 2018 року – 166 млн доларів.

Відео Інвестувати в Україну закликав президент Зеленський канадських бізнесменів

Глава держави зустрівся з представниками бізнесу, що входять до Економічного клубу Канади. Їм розповів про потенціал нашої держави і запровадження реформ, і наголосив, що інвестиційні проекти, спрямовані на відновлення Донбасу, розглядатимуть першочергово. Президент Зеленський також зазначив, що зацікавити інвесторів в Україні можуть ІТ-галузь, виробництво "зеленої" енергії та видобуток корисних копалин.  

Інвестувати в Україну закликав президент Зеленський канадських бізнесменів

Залиште свій коментар

Вибір редакції