Зеленський пропонує тричі підвищити мінімальну заробітну плату та скликає для цього Раду

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зеленський пропонує тричі підвищити мінімальну заробітну плату та скликає для цього Раду

Getty Images

Підвищення мають відбуватися впродовж півтора року.

Президент України Володимир Зеленський запропонував провести позачергове засідання парламенту 25 серпня та проголосувати законопроєкт про збільшення розміру мінімальної заробітної платні.

Про це 14 серпня повідомили на сайті Офісу президента.

За словами Зеленського, після підвищення мінімальної заробітної плати зростуть доходи працівників бюджетної сфери: вчителів, медиків, соцпрацівників, оскільки їхні посадові оклади розраховуються за єдиною тарифною сіткою, прив’язаною до мінімальної зарплати.

Президент звернувся до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з проханням провести позачергове засідання парламенту 25 серпня, після Дня Незалежності України, та закликав народних депутатів підтримати президентський законопроєкт щодо збільшення розміру мінімальної заробітної платні.

"Впевнений, що депутати проголосують законопроєкт, поданий від президента України, за збільшення мінімальної заробітної плати до п'яти тисяч гривень. Потім другий етап цієї програми – збільшення з 2021 року до шести тисяч гривень. І впродовж 2021 року буде третя частина – ми збільшимо до шести з половиною тисяч гривень", - заявив Зеленський.

Зазначимо, що розмір мінімальної заробітної плати в Україні 2020 року становить 4723 гривні.

Урядовці спрогнозували мінімальну зарплату українців у 2021 році

Урядовці спрогнозували мінімальну зарплату українців у 2021 році
Наступна публікація