Зеленський розповів, на що країна витрачатиме кошти замість "серйозного збільшення" пенсій

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, потрібно модернізовувати країну.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що країна планує вкладати гроші у розвиток інфраструктури замість "серйозного збільшення" пенсій.

Про це він розповів у оприлюдненому 11 лютого Офісом президента інтерв’ю.

"Ми всі хочемо шахтарям, вчителям, медикам… ми повинні їм збільшувати зарплату. Але є бюджет. Ми ж не можемо просто друкувати гроші. Звідки збільшення пенсій? Але ми повинні зрозуміти: чи ми серйозно збільшуємо пенсії, чи ми вкладаємо ці гроші в інфраструктуру, модернізацію країни. А вкладаючи в економіку, в інфраструктуру країни, у нас є можливість, щоб воно, може, не в рази зростало, але воно почне зростати", - зазначив Зеленський.

За його словами, після таких інвестицій буде з’являтися більше робочих місць, працюватимуть більше людей і таким чином зростуть надходження до бюджету.

Нагадаємо, середній розмір пенсії в Україні на початку 2020 року складав три тисячі гривень. При цьому продовжує працювати 2,6 млн українських пенсіонерів. Усього, кажуть у пресслужбі Пенсійного фонду, в Україні станом на 1 січня 2020 року є 11,3 млн пенсіонерів.

Відео У Пенсійному фонді назвали розмір середньої пенсії – Економічні новини

Велике будівництво, підраховані пенсії та Україна в рейтингу найдорожчих країн світу. Про це детальніше одразу після актуальних курсів валют.  

У Пенсійному фонді назвали розмір середньої пенсії – Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції