Зеленський розповів про зміну умов проєкту "інвестиційні няні"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент анонсував подання законопроєкту до Ради найближчим часом.

Президент Володимир Зеленський найближчим часом подасть до Верховної Ради законопроєкт щодо створення в Україні "інвестиційних нянь".

Про це він заявив під час пресконференції.

"Законопроєкти, пов’язані з інвестиціями, це зміна до законодавства України. Інвестиційні няні - законопроєкт готовий. Найближчими днями буде зареєстрований у Верховній Раді України. Ми нічого не реєстрували у ВР до цього періоду, поки Рада не зможе нормально працювати (через ситуацію з коронавірусом - прим.ред.). Зараз всі інвестиційні закони, спрямовані на поліпшення інвестиційного клімату в Україні будуть зареєстровані у ВР, і, впевнений, що будуть проголосовані. Вони повністю готові, повністю вичитані, я на них вже дав добро", - розповів глава держави.

За словами Зеленського, також у проєкті було змінено умови.

"Через кризу у світі треба боротися за інвестиції, тому що зараз у світі "економічний націоналізм" - кожен думає про свою країну. Всі пригальмували будь-які інвестиції. Але ми будемо за них боротися, тому ми зменшили планку. Була умова щодо інвестняні, якщо є в Україні інвестиція 100 млн доларів плюс, зараз ми хочемо, щоби була нижча цифра. Тому що ми налаштовані не тільки на західних інвесторів. Перш за все ми зараз будемо думати про українських інвесторів", - наголосив президент.

Також він уточнив, що "інвестиційна няня" - це спеціальний віпменеджер, який буде долучений до будь-якого інвестора, який інвестує в Україну 30 млн доларів плюс.

"Є поліпшення умови щодо податків на прибуток для тих інвесторів, які вкладають в Україну, в приватизацію 10 млн доларів плюс", - додав Зеленський. 

Нагадаємо, на форумі в Давосі Зеленський пообіцяв, що "кожному інвестору, який приведе в Україну 100 мільйонів доларів плюс, ми забезпечимо окремий контракт з державою". Глава держави пояснив, що програмою передбачені окремі державні менеджери для крупних інвесторів - так звані інвестиційні няні: "У вас буде менеджер, який розмовляє п’ятьма мовами. 24/7 цей менеджер буде з вами працювати. Будь-яке питання, будь-яка проблема – у вас буде контакт із цим менеджером. І не буде жодної проблеми".

Залиште свій коментар

Вибір редакції