Зеленський скликав нараду щодо зниження тарифів на опалення. В Офісі президента опублікували відео

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент вимагає знизити тарифи вже в грудні.

Президент України Володимир Зеленський скликав на Банковій нараду, аби обговорити шляхи, як можна знизити тарифи на опалення для населення, починаючи від грудня цього року.

Відео зустрічі 30 листопада опублікувала пресслужба президента.

Зеленський вимагає від уряду почати негайно діяти, аби наступні платіжки до людей прийшли за зниженими тарифами.

"Найголовніше: люди повинні отримати платіжку за грудень, і там повинні бути вже знижені (ціни)", - наголосив він та додав , що людям треба дати зрозуміти, що "не буде вище, а буде менше".

Своєю чергою, прем'єр-міністр Олексій Гончарук відповів, що для зниження тарифів на тепло необхідно ухвалити відповідний закон, який може ініціювати президент як невідкладний.

"У нас є короткий законопроєкт, дуже короткий, який можна від президента внести як невідкладний, і прийняття цього закону призведе до того, що у нас тариф для населення знизиться", - сказав глава уряду.

Гончарук уточнив, що, у разі ухвалення такого закону, згідно з прогнозами, тарифи на тепло для громадян можуть зменшитись на 80-130 грн, або на 10-15%. Також прем'єр додав, що на цю зиму споживачів було захищено від зростання тарифів.

Нагадаємо, у листопаді ціна на природний газ для потреб населення та інших споживачів, які отримують газ на регульованих умовах, складе 4 899,00 грн за тисячу кубометрів.

Ціна у 4 899 гривень не враховує ПДВ, націнку газзбутів та транспортні витрати. Ця цифра найнижча від 2016 року на газ для населення в листопаді, однак на 14% вища за вартість блакитного палива у жовтні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції