Зеленський зустрівся з представниками МВФ: говорили про реформи і ситуацію щодо "ПриватБанку"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зеленський наголосив, що менш ніж за місяць роботи новообрана Верховна Рада ухвалила низку законів, що спрямовані на реформування фінансового сектору, детінізацію економіки та реальну боротьбу з корупцією.

Президент Володимир Зеленський у п'ятницю, 20 вересня, обговорив з представниками Міжнародного валютного фонду подальшу співпрацю та реформи в Україні.

Про це повідомляє пресслужба президента за результатами зустрічі глави держави із заступником директора Європейського департаменту (МВФ) Джулією Козак і керівником місії МВФ в Україні Роном ван Роденом.

Під час зустрічі обговорювалася програма підтримки Фондом амбітного порядку денного реформ в України, який реалізується президентом України та українським урядом і спрямований на підтримку макроекономічної стабільності та зростання економіки.

Зеленський наголосив, що менш ніж за місяць роботи новообрана Верховна Рада ухвалила низку законів, що спрямовані на реформування фінансового сектору, детінізацію економіки та реальну боротьбу з корупцією.

"Я запевняю у повній підтримці структурних реформ в економіці, незалежності Національного банку та всебічного розслідування зловживань у банківському секторі", – заявив президент.

Крім того, сторони торкнулися питання подальших реформ енергетичного сектору та ситуації щодо "ПриватБанку".

Президент зазначив, що подальша співпраця з Міжнародним валютним фондом є важливим елементом посилення довіри до України з боку іноземних інвесторів і міжнародних партнерів.

У зустрічі також взяли участь прем'єр-міністр Олексій Гончарук і міністр фінансів Оксана Маркарова.

Нагадаємо, 11 вересня, до України приїхала місія Міжнародного валютного фонду. Раніше у Нацбанку України заявили про необхідність нової програми кредитування з МВФ. Міністр фінансів Оксана Маркарова зазначила, що нова кредитна угода може бути розрахована на три роки. 

Пізніше видання Bloomberg із посиланням на три ждерела повідомило, що Україна нині домовляється із Міжнародним валютним фондом про нову програму кредитування, розраховану на три роки й суму в 5 млрд доларів США.

Відео МВФ назвав умови для отримання Україною траншів

Дефолту не плануємо - таке заявив призначений  секретарем Ради нацбезпеки та оборони Олександр Данилюк. За його словами, співпраця з МВФ триває. Серед умов, які ставить організація для отримання траншів: Україні слід повернути статтю про незаконне збагачення та провести судову реформу.  

МВФ назвав умови для отримання Україною траншів

Залиште свій коментар

Вибір редакції