Земельна ділянка, садовий будинок і майже 2 мільйони зарплати. Гонтарева задекларувала доходи

Голова Нацбанку більшість збережень тримає у доларах.

Минулого року глава Національного банку України Валерія Гонтарева отримала 1,754 мільйона гривень заробітної плати.

Про це йдеться у електронній декларації глави НБУ.

Згідно з документом, Гонтарева отримала 1,506 мільйона гривень на відсотках від ПАТ "Державний експортно-імпортний Банк". Ще 23,518 мільйона гривень вказані як дохід від відчуження цінних паперів і корпоративних прав від ICU Holdings Limited.

Минулого року заробітна плата її сина Антона становила 51,8 тисяч гривень. Він також вказав 749,3 тисяч гривень доходу від відчуження рухомого майна та 90 тисяч гривень процентів.

Із нерухомості Гонтарева володіє земельною ділянкою у Київській області площею 900 квадратних метрів, квартирою у Києві площею 106 квадратних метрів та садовим будинком площею 250 квадратних метрів.

Її чоловік володіє житловим будинком в Київській області площею 396 квадратних метрів та земельною ділянкою площею 2,05 тисяч квадратних метрів. Син Антон має дві квартири у Києві площею 55,7 квадратних метрів та 41,3 квадратних метрів.

У декларації також вказані два автомобілі: Porsche Panamera 2012 року випуску і Porsche Cayenne 2013 року випуску. Чоловік Гонтаревої володіє автомобілем Toyota Land Cruiser Prado 2006 року випуску.

Відповідно до декларації, на рахунку Гонтаревої в ПАТ "Державний експортно-імпортний Банк України" лежить 1,831 мільйонів доларів, а ще 61,9 тисяч гривень в "Ощадбанку".

Син Гонтаревої Антон зберігає 500 тисяч гривень в ПАТ "Державний експортно-імпортний Банк України" та ще по 200 тисяч гривень в "Альфа банку", Приватбанку, та банку ПУМБ.

Нагадаємо, що Гонтарева розповіла про економічні прогнози та в чому позитив від "лускання" банків. Вона запевнила, що макрофінансова ситуація в Україні стабілізувалася, значного падіння гривні на валютному ринку не очікується, інфляція за підсумками року становитиме 12%, а вже в наступному скоротиться до 8%.

Раніше голова НБУ озвучила осінній прогноз для гривні на валютному ринку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: