Земельний конфлікт на Буковині

У селі Вашцківці на буковині виник конфлікт навколо земельних паїв, які селяни віддали агрофірмі.

Конфлікт на Буковині. В селі Вашківці люди віддали земельні паї агрофірмі.

Цю фірму придбав новий інвестор, і приніс свої правила. Тепер селяни бояться - щойно розпочнеться продаж сільгоспземель, вони втратять і землю, і можливість на ній працювати. 

Підприємці ситуацію бачать зі свого боку. У їхніх планах - модернізувати виробництво для вирощування сої, маку і фруктів. Робочих рук для того потрібно набагато менше, аніж зараз є в селі. Хтось обов'язково залишиться безробітним. У кращому разі селяни можуть розраховувати на дивіденди.

Грім над Вашківцями вдарив у середині вересня - селяни дізналися, що аграрно-промислова фірма, якій вони довірили свої паї та техніку, має нового власника. Потужну сільськогосподарську корпорацію з Хмельниччини. 

Можливо б селяни і не злякались, якби знали про оборудку.Бізнесмени домовилися тихцем. А дії нових власників здалися їм загарбницькими.

Тільки добра та процвітання бажають нові власники фірми місцевим селянам. Принаймні, так запевняють. А селяни, мовляв, навіть інвентаризацію купленого не дають зробити і саботують польові роботи. Тому, за словами нових власників, вони змушені були звільнити старого директора фірми і призначити нового – свого.

Тим часом, у стінах тракторної бригади селяни готують неприємний сюрприз новим власникам. Свої паї, маючи одноосібне право при зміні власника фірми, селяни передають в інше підприємство. Точніше колишньому керівникові, яка щойно створила своє сільгосппідприємство.

Нові власники звернулися до правоохоронців із проханням провести розслідування. Тим часом у селі працює обласна перевірка. І теж з'ясовує - на чиєму боці правда

ВідеоКонфлікт на Буковині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: