Землетрус у Японії завдав країні збитків на 210 мільярдів доларів

Землетрус і цунамі торкнулися не менше дев'яти регіонів Японії, у тому числі розташованих у глибині острова.

Втрати економіки від землетрусу і цунамі, що сталися 11 березня в Японії, склали 16,9 трильйонів ієн (210 млрд доларів), заявив уряд Японії.

Потерпілою визнана уся північно-східна частина острова Хонсю, починаючи від найпівнічнішої префектури Аоморі і закінчуючи розташованою на південь префектурою Тіба. В цілому землетрус і цунамі торкнулися не менше дев'яти регіонів, у тому числі розташованих у глибині острова.

Найбільше від катастрофи постраждала будівельна галузь: втрати від руйнування житлових будинків, а також офісних і виробничих будівель склали 10,4 трильйона ієн (129 млрд дол.). Збиток, нанесений транспортній інфраструктурі, склав 2,2 трильйона ієн (27 млрд дол.), 1,9 і 1,3 трильйона ієн (24 і 16 млрд дол.) втратили сільське господарство і енергетика.

У вказану оцінку включені також майнові втрати, понесені компанією Tepco, оператором АЕС "Фукусіма-1", на якій через стихію сталася серйозна аварія. У той же час витрати на ліквідацію наслідків цієї аварії при підрахунку враховані не були. За підрахунками експертів демонтаж "Фукусіми-1" коштуватиме близько 245 млрд доларів.

Нагадаємо, що жертвами руйнівного землетрусу, що стався в Японії 11 березня, і цунамі, викликаного ним, стали за останніми даними, 15 тисяч 421 осіб.

Читайте також:

Демонтаж "Фукусіми" коштуватиме Японії 245 млрд доларів

Японії пророкують різке відновлення економіки

Японські компанії переносять виробництво за межі країни

Японія може підвищити податки заради відродження країни

ВідеоНаслідки руйнівного землетрусу в Японії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: