Землетрус у Японії завдав країні збитків на 210 мільярдів доларів

Землетрус і цунамі торкнулися не менше дев'яти регіонів Японії, у тому числі розташованих у глибині острова.

Втрати економіки від землетрусу і цунамі, що сталися 11 березня в Японії, склали 16,9 трильйонів ієн (210 млрд доларів), заявив уряд Японії.

Потерпілою визнана уся північно-східна частина острова Хонсю, починаючи від найпівнічнішої префектури Аоморі і закінчуючи розташованою на південь префектурою Тіба. В цілому землетрус і цунамі торкнулися не менше дев'яти регіонів, у тому числі розташованих у глибині острова.

Найбільше від катастрофи постраждала будівельна галузь: втрати від руйнування житлових будинків, а також офісних і виробничих будівель склали 10,4 трильйона ієн (129 млрд дол.). Збиток, нанесений транспортній інфраструктурі, склав 2,2 трильйона ієн (27 млрд дол.), 1,9 і 1,3 трильйона ієн (24 і 16 млрд дол.) втратили сільське господарство і енергетика.

У вказану оцінку включені також майнові втрати, понесені компанією Tepco, оператором АЕС "Фукусіма-1", на якій через стихію сталася серйозна аварія. У той же час витрати на ліквідацію наслідків цієї аварії при підрахунку враховані не були. За підрахунками експертів демонтаж "Фукусіми-1" коштуватиме близько 245 млрд доларів.

Нагадаємо, що жертвами руйнівного землетрусу, що стався в Японії 11 березня, і цунамі, викликаного ним, стали за останніми даними, 15 тисяч 421 осіб.

Читайте також:

Демонтаж "Фукусіми" коштуватиме Японії 245 млрд доларів

Японії пророкують різке відновлення економіки

Японські компанії переносять виробництво за межі країни

Японія може підвищити податки заради відродження країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: