Зернотрейдери судитимуться з Азаровим

Українська зернова асоціації вважає, що МінАПК з незрозумілих причин одним компаніям видало необхідні документи, а іншим - не видало.

Ряд зернотрейдерів готують судові позови проти уряду у зв'язку з порушеннями при видачі документів, необхідних для отримання квот на експорт зерна.

Про це повідомив президент Української зернової асоціації (УЗА) Володимир Клименко.

"Цілий ряд компаній хоче подавати до суду. Я сьогодні на раді підприємців при Кабінеті міністрів про це сказав, що ряд компаній зараз готують позови до суду", - відзначив Клименко.

Співрозмовник додав: "Я думаю, що до суду подаватимуть на Мінагрополітіки за незроблену роботу. Я вважаю, що МінАП із завданнями, які покладені Кабінетом міністрів постановою, повністю не впоралося".

За словами Клименка, Міністерство аграрної політики з незрозумілих причин одним компаніям видало необхідні документи, а іншим - не видало.

"Анекдот полягає в іншому: МінАП тепер на питання, чому ви не видали документи компаніям відомим, з нормальними документами, сьогодні стало видавати документи з позначкою 12 числа. Представники компаній 12 числа знаходилися в будівлі міністерства до восьмої вечора. Їм сказали, що ніяких висновків для вас не немає, а сьогодні ряд компаній раптом дізнаються", - відзначив президент УЗА.

Він підкреслив, що зі складу комісії з розподілу квот на експорт зерна виключили представників громадських організацій, "це зробило і Мінагрополітіки, і Мінекономіки, за чиєю командою - незрозуміло".

"Тому ніхто не зміг контролювати процес. З незрозумілих причин були відсіяні сотні документів..." - додав Клименко.

Нагадаємо, комісія з розгляду заявок на видачу ліцензій на експорт окремих видів сільськогосподарської продукції розподілила квоти на експорт 2,114 млн. тонн зернових культур до 31 грудня між 28 компаніями.

Читайте також:

Квоти на експорт зерна отримали 28 компаній

Уряд розділив зернові квоти

Україна почала випускати зерно із портів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: