Жах виноробів: як дегустаційна комісія "зарізає" перспективні українські вина

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ті, хто вирішує, чи потрапить вино в магазини, у більшості не мають фаху сомельє.

Українське вино - ще одне джерело гарного прибутку для держави, бо на світовий ринок намагається прорватися бізнес малий, розповідає ТСН.Тиждень.

Шлях в Україні виноробам перегороджує так звана "дегустаційна комісія". Винороб Ольга Ромашко розповідає, що на те, яким буде вино, впливає абсолютно все. Насамперед, теруар - тобто місце, де росте виноград.  У виноградників, розташованих на півдні Миколаївської області, теруар особливий – вони на мисі і висаджені так, щоб їх продував вітер.

Оранжеві вина – це світовий тренд останніх років у виноробстві. Ще цікавіше звучать відтінки кольору. Наприклад, колір "стегна засоромленої німфи" або колір "ока куріпки". Та особлива гордість цієї виноробні – червоне вино майже чорного кольору. Але ви не зможете купити його в Україні, а в Лондоні запросто.  Причина проста - вино не сподобалось дегустаційній комісії.  А саме цей орган, створений колись при мінагрополітики, вирішує – потрапить напій на полиці магазинів чи ні.

Про те, як засідає дегустаційна комісія, зняли сюжет. На порядку денному – вина і коньяки. Визначають аромат і смакові якості напоїв. Однак чомусь не дотримуються правил дегустації – усе, що куштують, члени комісії ковтають, а мали б випльовувати. І ще 15 зразків продегустовано і голова комісії оголошує перерву, щоб смакові рецептори відпочили. Але ту т би відпочити вже й самим членам комісії. Бо попри усякі людські можливості намітили собі перепробувати 61 зразок.

"Є так звана радянська система дегустації, коли все ковтають. Ви не можете адекватно оцінювати  зразки, якщо ви не будете випльовувати", - запевняє сомельє Дмитро Сидоренко.

Відео Рецептори на гроші: як радянська система дегустації заважає українським виноробами просувати свою продукцію

Саме дегустаційна комісія, створена колись при Мінагрополітики, вирішує - потрапить напій на полиці магазинів чи ні. Втім, дегустаторами чомусь називають себе чиновники з міністерства і податківці. Комісія явно заточена на виноробів і, каже, здатна влаштувати будь-кому чорні дні.  

Рецептори на гроші: як радянська система дегустації заважає українським виноробами просувати свою продукцію

Сомельє із 25-річним досвідом зазначає, що таку дегустацію потрібно припиняти вже після 10-го зразка.

Однак радянським тут є не тільки спосіб дегустації. Спробуйте вгадати, навіщо дегустаторами називають себе чиновники з міністерства і податківці. Трійця людей після оголошеної перерви продовжує наполегливо дегустувати. Один із них – чиновник міністерства економрозвитку. Результати тієї дегустації – із 61-го зразка до виробництва рекомендували 40.

"Це престижно - бути членом дегустаційної комісії. По-друге, це також площина для спілкування, щоб знати не тільки, що в нього робиться, а що взагалі…Вони поповнюють досвід", - каже голова центральної дегустаційної комісії Віктор Костенко.

Так і підмиває спитати - може ці бюрократи обмінювались досвідом у неробочий час.

А от що справді важливо – що ніхто не перевіряє продукцію на безпечність. Це повністю відповідальність виробника. І навіть, якщо ви отруєтесь від такого напою, довести це буде складно. Але кому цікавий той споживач. Комісія явно заточена на виноробів і, каже, здатна влаштувати будь-кому чорні дні.

"Якщо він там придумав якусь свою назву із своїми особливостями, то приїде податкова і мало йому не покажеться", - каже голова комісії.

Та що вона насправді здатна розпробувати, журналісти вирішили перевірити на експертові, який не викликає жодного запитання у справді фахових дегустаторів. Вино, яке заборонили в Україні, сховали серед інших цілком дозволених цією комісією. І хочемо знати його реакцію. 

"Дуже насичений гарний смак стиглих ягід, солодких стиглих ягід, є легка терпкість. До цього вина я б рекомендував якийсь гарний стейк. Це вино самодостатнє і вже гарне", - коментує Сидоренко.

Чому це вино не сподобалось комісії, сомельє не знає.

"В такому вигляді, яка вона зараз є, вона не те що непотрібна, вона навіть повинна бути, ну розстрілювати нікого не треба, не можна щоб комісія працювала за такою схемою, яка є зараз", - впевнений фахівець.

Те, що малим виноробам торік спростили процедуру отримання ліцензії і скасували наявність обов’язкової лабораторії на підприємстві – це добре, говорять фахівці. Утім залишається дуже багато ще радянських норм. І чиновників, у яких вкрай розвинуті рецептори на гроші.

Кореспондент ТСН. Тиждень Ірина Коваленко

Залиште свій коментар

Вибір редакції