Жахи інвестування у новобудови: люди помирають, так і не дочекавшись квартир

Дата публікації
Перегляди
3358
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Жахи інвестування у новобудови: люди помирають, так і не дочекавшись квартир

Інвестори написали власний закон, який має їх захистити

В Україні налічується 800 майданчиків, де будівництво завмерло на роки, а інвестори лишились і без грошей, і без житла.

У вівторок, 5 листопада, центром Києва пройшлися близько двох сотень ошуканих інвесторів, які залишилися без грошей і без обіцяних забудовником квартир, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Вони вклали гроші в будівництво квартир, але омріяного житла не можуть дочекатися десяток років. Забудовники, взявши в людей гроші, будувати їм домівку не стали.

За роки, на які затягується будівництво, деякі інвестори помирають, деякі розлучаються. Родини руйнуються через житлові скандали.

Тож ошукані з яскравими плакатами "Досі чекаємо" прийшли до Верховної Ради з власним законопроектом – про те, як їм отримати довгоочікуване житло або ж повернути гроші.

Центром Києва пройшлися близько двох сотень ошуканих людей

Центром Києва пройшлися близько двох сотень ошуканих людей

"Ми хочемо при кожній обласній адміністрації створити нормального рівня комісії, до яких би входили правоохоронці, які змогли б забезпечити збір інформації, бо на сьогодні ми за кожним об'єктом нерухомості не можемо зрозуміти, скільки коштів вкладено, скільки коштів необхідно для добудови", - пояснив член організації допомоги ошуканим інвесторам Олексій Гончарук.

Написаний ними закон люди вимагали ухвалити негайно. "Він вже підписаний. Ми його зараз реєструємо. Далі буде наше завдання - винести його на порядок денний", - запевнив нардеп Геннадій Зубко.

Від парламенту безквартирні люди рушили до Адміністрації президента. Свої пропозиції передали і йому.

Сьогодні в Україні налічується 800 майданчиків, де будівництво, розпочавшись, завмерло на роки, а інвестори лишились і без грошей, і без житла.

Нагадаємо, що раніше чиновники планували відбирати ділянки у недобросовісних київських забудовників.

Кореспондент ТСН Оксана Щербина

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3358
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація