Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Житлові махінації. Журналісти "Грошей" натрапили на аферу із нерухомістю всеукраїнського масштабу

У Дніпрі шахраї намагаються відібрати будинок у матері п'ятьох дітей.

Резонансне розслідування про квартирні оборудки у Києві отримало несподіване продовження. Як з'ясувалося, від рук шахраїв, які намагаються заволодіти квартирою киянки на Оболоні, постраждали також люди і в інших містах України, йдеться у сюжеті програми "Гроші".

Зокрема, аферисти посягають на приватний будинок мешканки Дніпра Олени Кушакової, яка прописана у ньому разом із п'ятьма дітьми.

"Проїжджаю - дивлюся, а вже даху у мого будинку немає, і по даху бігають невідомі люди", - розповіла жертва афери.

За словами Олени, у її будинку планує оселитися приватне підприємство "Фунтик".

"Показують мені якусь довіреність, на якій написано-таки "Фунтик", внизу печатка з мордою порося. І вони кажуть, що роблять тут ремонт. З'ясувалося потім, що це нотаріус, яка оформила на себе будинок і, зі слів будівельників, вона будує тут собі нотаріальну контору", - зазначила жінка.

Щоб заволодіти цією будівлею, шахраї намагаються змінити її адресний номер. Так, згідно з рішенням місцевого Бабушкінського суду, несподівано будівля з вулиці Жуковського, 4 перетворюється на Жуковського, 4Б.

"З'явився 9 листопада 2015 року об'єкт під номером 4Б. Це різні об'єкти", - наголосив адвокат Володимир Приходько.

Після цього з'явилося рішення Дарницького суду Києва, який ухвалив, що це приміщення і ще шість у Дніпрі є власністю невідомого Юрія Корольчука, який нібито і продав будинок підприємству "Фунтик". Своєю чергою, чоловік запевнив, що є невільним учасником афери. Водночас справжня власниця нерухомості Олена Куршакова володіє будинком із 1997 року за правом дарування.

"Я можу просто дістати свій паспорт і показати прописку. Олена Євгеніївна, прописана: Жуковського, 4, 18 вересня 1997 року", - додала жінка.

Справжнім шоком став приїзд невідомого нотаріуса - Ганни Олегівни Павловської, яка заявила, що "Фунтик" - це вона, і будинок, нібито, теж належить їй.

Зазначимо, саме ця нотаріус реєструвала махінації з київською квартирою, а потім агресивно відреагувала на запитання журналістів.

Відео Як працюють професійні квартирні аферисти

Нагадаємо, шахраї вигадали нові схеми для привласнення житла українців. Маючи доступ до реєстру нерухомості, аферисти легко можуть переоформити квартиру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції