Житлово-комунальним підприємствам реструктуризують борги за газ та електроенергію

Верховна Рада ухвалила законопроект у першому читанні.

Підприємства житлово-комунального господарства зможуть реструктуризувати свої борги за газ та електроенергію, а також матимуть право на часткове списання пені за прострочення платежів. Щоправда, це станеться після повного ухвалення відповідного закону. Сьогодні ж, 20 жовтня, Верховна Рада ухвалила документ у першому читанні.

Борги реструктуризують на п'ять років. Про це зазначив у парламенті, представляючи законопроект, віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, передає УНІАН.

Законопроект передбачає реструктуризацію таких видів заборгованості: кредиторська заборгованість теплопостачальних та теплогенеруючих організацій перед постачальником природного газу за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води і кредиторська заборгованість підприємств централізованого водопостачання та водовідведення перед постачальниками електричної енергії.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко вже ветував "комунальний" закон. Щоправда, документ передбачав встановлення мораторію на стягнення штрафів, пені або відсотків у зв'язку із заборгованістю теплокомуненерго за природний газ та водоканалів за електроенергію.

Парламент також сьогодні пробачив "Антонову" борг у півмільярда гривень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: