Житомир лишився без тепла

ВАТ "Житомиргаз" відключило від газопостачання котельні підприємства "Житомиртеплокомуненерго".

На виконання доручення ДК "Газ України" ВАТ "Житомиргаз" відключило від газопостачання 11 котельних підприємства "Житомиртеплокомуненерго". Дві котельні підприємства "Житомиртеплокомуненерго" продовжують виробляти теплову енергію для об`єктів соціальної сфери (медичних і дитячих установ). Про це УНІАН повідомили в прес-службі ДК "Газ України".

У повідомленні наголошено: в разі, якщо "Житомиртеплокомуненерго" негайно не застосує заходів щодо стовідсоткового погашення заборгованості й недостатньої сплати поточного споживання газу, ДК "Газ України" продовжить відключення цього підприємства від газоспоживання.

Жорсткі заходи компанії зумовлено незадовільним рівнем розрахунків "Житомиртеплокомуненерго" за спожитий 2007 року природний газ. Нагромаджений з початку 2007 р. борг за газ "Житомиртеплокомуненерго" перевищує 11 млн. грн. (рівень розрахунків - 76%), а за гарантійним листом-графіком погашення заборгованості в міжопалювальний період (узгодженим місцевими органами влади) становить 41%. Сумарна заборгованість підприємства перед ДК "Газ України" за 2006-2007 рр. становить 22,8 млн. грн.

ДК "Газ України" нагадує, що відповідальними за теплопостачання споживачів є місцеві органи влади. Саме від рівня їхньої діяльності значною мірою залежить стан забезпечення споживачів тепловою енергією в міжопалювальний період і під час опалювального сезону 2007-2008 рр.

У міжопалювальний період від газопостачання вже було відключено 41 підприємство-боржника з числа теплокомуненерго.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: