Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Житомиряни подали колективний позов до суду на газовиків за завищені тарифи

Будинкові газові лічильники встановлені незаконно, впевнені чиновники міськради.

Колективний позов проти завищених тарифів. Понад сто житомирян подали до суду на газовиків. Люди вимагають зробити їм перерахунки за паливо. Бо після встановлення прибудинкових лічильників, суми у платіжках зросли у 3-5 разів. Жителів підтримує мерія, яка вже судиться з газовиками. В самій компанії кажуть, що процесу не бояться, йдеться в ТСН.16.45.

Зоя Костянтинівна мешкає в квартирі з чоловіком та сином. Із газових приладів у них лише плита. Раніше за газ у місяць платили не більше ста сорока гривень. Із появою газового лічильника, суми в платіжках зростають щомісяця.

Газовий лічильник на будинку з'явився в лютому. Голова ОСББ каже, що дозволу на його встановлення об'єднання не давало. До контролю показів лічильника їхніх представників газовики не допускають. А встановити індивідуальні квартирні лічильники людям не по кишені.

Будинкові газові лічильники встановлені незаконно, впевнені чиновники міськради. Немає всієї технічної документації. Мерія об'єднала невдоволених житомирян із тим, щоб подати колективний позов на газовиків із вимогою зробити перерахунки. У газопостачальній компанії про це дізналися від журналістів.

Газовики кажуть, що будинкові лічильники встановили, бо цього вимагала Нацкомісія з регулювання електроенергетики. І тепер люди ніби платять за реальне споживання газу. А в перевитраті винні любителі пиріжків та студенти.

"Тому що є мешканці, які там печуть пиріжки, здають у найм 10 студентам, це і показує фактичне споживання", - каже заступник голови правління ПАТ "Житомиргаз" Дмитро Конюк.

Газовики кажуть, до судової тяганини готові. І лякають місто боргами минулих років за газ. Мовляв, опалювальний сезон може не розпочатися. Мерія, своєю чергою, загрожує штрафами за незаконне встановлення лічильників.

Тепер житомиряни чекають на рішення суду. Якщо воно буде на користь абонентів, газопостачальній компанії доведеться відшкодувати зайво нараховані гроші людям. Якщо ні - мешканцям багатоповерхівок доведеться змиритися з прибудинковими лічильниками, або ж встановлювати індивідуальні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції