ЖКГ тарифи не зростуть

Голова профільного міністерства обіцяє, що наступного року вартість житлово-комунальних послуг не підвищиться.

Олександр Попопв
УНІАН
Олександр Попов оптимістично дивиться на стан українського ЖКГ.
Тарифи на житлово-комунальні послуги для населення і підприємств у 2008 році не підвищаться.
 
Про це сьогодні, 24 вересня, журналістам повідомив міністр житлово-комунального господарства України Олександр Попов.
 
"Ніяких об`єктивних причин для підвищення цін на житлово-комунальні послуги в Україні на сьогоднішній день не існує", - сказав він. 

За словами міністра, актуальність підвищення тарифів на послуги ЖКХГ - це проблема минулого року. Вона пов`язана з тим, що 1 січня, 1 квітня та 1 липня підприємствам ТКЕ була втричі підвищена ціна на газ. Наразі енергоресурси в платежах за комунальні послуги в середньому становлять близько 50-54%. 

За даними Попова, бюджет 2007 року був сформований, виходячи з вартості газу в 686 гривень за 1000 кубометрів, за якою зараз отримують газ підприємства теплокомуненергетики.
 
Він також зазначив, що міністерство зробило розрахунки збитків підприємств теплокомуненергетики в поточному році. У бюджеті 2008 року запланована субвенція з держбюджету місцевим бюджетам у розмірі 323 мільйонів гривень на компенсацію різниці в ціні між старими і новими тарифами.

Газ
Lenta.ru
Зокрема, міністр прогнозує, що не зросте ціна на газ для України.
"Цей крок робиться з метою ліквідації збитків підприємств (теплоенергетики) на цю суму", - додав міністр. Крім того, Попов заявив, що в 2008 році підвищення тарифів на газ не відбудеться. Підставою для такого твердження є те, що підземні сховища України заповнені газом "за ціною, яка нас влаштовує". 

За даними Попова, газу в підземних сховищах вистачить для того, щоб перезимувати. Міністр також зазначив, що газ для підприємств теплокомуненергетики поставляється з Туркменистану. 

Попов, зрештою, вважає, що для утримання тарифів на існуючому рівні необхідно впроваджувати енергозберігаючі технології і поновлювати основні фонди підприємств, що поставляють тепло і воду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: