Жомова яма площею в кілька соток та жодних автівок: соціаліст Кива оприлюднив декларацію кандидата у президенти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він також є власником низки громадських організацій.

Кандидат в президенти України Ілля Кива у своїй декларації за 2017 рік подав як власність, окрім іншого, гараж площею в 394,5 кв. м у Полтавській області і жомову яму такою ж площею.

Про це йдеться у його декларації на посаду кандидата у президенти України, опублікованій на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Він є власником двох квартир у столиці загальною площею 92,1 кв. м і земельної ділянки в 1480 кв. м у Соснівці Полтавської області.

На нього не зареєстровано ані транспортних засобів, ані акцій, ані цінних паперів. У Міністерстві внутрішніх справ він заробив 143 787 грн, а готівкою тримає 1 млн грн.

Натомість він зареєстрував на себе такі громадські організації як "Штаб національного захисту Херсонської області" із пропискою у Миколаєві, "Штаб національного захисту Полтавської області", "Всеукраїнський союз ветеранів АТО", "Громадянський рух Киви - стоп наркотик", "Всеукраїнська Національна Федерація дворового футболу", "Всеукраїнська Національна Федерація доміно" і "СОЮЗЕНЕРГОГАЗ".

З повним переліком декларацій зареєстрованих кандидатів у президенти можна ознайомитись за посиланням.

головні дати виборів президента 2019, вибори-2019, інфографіка
ТСН.ua

Як повідомлялося, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням.

ВідеоВ Україні розпал кампанії з виборів нового президента

Традиційним лишається висування кандидатів на політичних з'їздах. Просто за піцою з кавою партія "Слуга народу" висунула Володимира Зеленського. Документи він уже подав. З'їзд "Свободи" запропонував виборцям свого кандидата, колишнього віце-спікера Руслана Кошулинського. Найбільш видовищним став з'їзд партії "Батьківщина". 

В Україні розпал кампанії з виборів нового президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції