Журналісти дізналися, як здорожчає життя після змін до Податкового кодексу

Думки аналітиків розійшлися у прогнозах.

Після змін до Податкового кодексу квартири, машини, бензин, їжа, алкоголь - здорожчають. На скільки і що це значить для українців, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

Однак аналітик Гліб Вишлінський податкові зміни оцінює оптимістично. Каже, прибутки найманих працівників можуть зрости, адже 3,6 відсотковий ЄСВ для фізичних осіб скасований, а для підприємств скорочений удвічі.

Зниження податків, зазначає він, допоможе бізнесу вийти з тіні, а чітке законодавство захисту прав власності та реформування судової системи зроблять Україну інвестиційно привабливою. Віце-президент Всеукраїнської аграрної ради Михайло Соколов не такий оптимістичний.

"У нас був спецрежим, його нам скасовують і нічого не дають в обмін. До чого це призведе? Призведе до того, що фермер буде змушений, втративши ці доходи, підвищувати ціни або відмовлятися від виробництва", - зазначає він.

Каже, у середньому ціни на українські продукти зростуть щонайменше на 8 відсотків, зерно - на 20%. Це серйозний удар по економіці країни, де аграрний сектор становить третину валютних надходжень і 10 відсотків ВВП. Здорожчає також алкоголь за рахунок підвищення акцизів. На міцний алкоголь акциз підвищився на 50%, на пиво - на 100%, на слабоалкогольні напої - на 300. 

Курити також українці мають менше, адже акциз на сигарети зріс на 40%. Ризик фальсифікату та контрабанди в таких умовах урядовці визнають, проте це вже справа правоохоронців.

Після змін до Податкового кодексу зростуть ціни на всі товари

Вижити після змін до податкового кодексу. Квартири, машини, бензин, їжа, алкоголь - здорожчає усе. Ірина Павлівна все життя працювала економістом. Пенсія професійні навички не приспала - податкові новації її неабияк насторожили. За понаднормові квадрати їй доведеться доплачувати стільки, скільки вирішить міська влада, вона ж і отримуватиме кошти. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: