Журналісти розповіли, хто стоїть за вертолітними майданчиками Януковича

Журналісти розповіли, хто стоїть за вертолітними майданчиками Януковича

Поплічники Януковича продовжують наживатися на вертолітних майданчиках

Сепаратисти і людина Януковича продовжують набивати гаманці на вертолітних майданчиках.

В Україні з'явилось надсекретне місце у глухих карпатських лісах на самісінькій верхівці гори, а охороняють цей об'єкт краще за президентський палац.

Як стало відомо журналістам програми "Гроші", у Карпатах досі працює таємний вертолітний майданчик сімейства Януковича та його друзів. Окрім майданчика також встигли побудувати будинок та величезний ангар. Місцевим мешканцям не дозволяли навіть близько ходити біля цього таємного об'єкта, охорона одразу стріляла у повітря. Говорять, що навіть розкидали із вертольота змій, щоб вони не давали пройти людям.

Наразі власницею маєтку називає себе звичайна селянка, яка запевнила, що заробила на будівництво вертолітного майданчика продажем грибів та ягід. Проте у сільраді показали свідоцтво про власність земельною ділянкою, яка згідно з договором купівлі-продажу належить Циплакову Сергію Петровичу, який потрапив до канадського санкційного списку за співпрацю із терористами на Донбасі.

Зазначимо, він є лідером сепаратистів, другом Януковича-молодшого і братом Руслана Циплакова, якого шукає Інтерпол за фінансування тероризму.

Ще один скандальний вертолітний майданчик Януковича розташований у центрі Києва, його побудували, щоб колишньому президенту було простіше літати на роботу і місто щоденно не паралізувало у заторах.

Нині вертолітний майданчик Януковича продовжує заробляти гроші - тут регулярно проводяться зйомки кліпів, фільмів, покази мод, але чималі кошти від цих заходів ідуть зовсім не в бюджет столиці. Юридично комплекс "Парковий" належить компанії "Амадеус К°", яка оформлена на зареєстровану у Великобританії фірму-прокладку Fineroad Business LLP, що входить до власності сім'ї Януковича. Також "Амадеус К°" обслуговувалось у Радикал Банку, який був у тісному зв'язку із Сім'єю. Наприклад, серед його власників - Дмитро Сидляренко, заступник директора з фінансових питань власника Межигір'я компанії "Танталіт".

І звісно, вертолітний майданчик був зведений у Межигір'ї, куди прилітали друзі-олігархи порибалити у заповідній зоні та походити на яхтах по Київському морі. До того ж було зведено власну дерев'яну церкву, дачний будинок, що більше схожий на санаторій, шашлична із люстрами за ціною автомобіля, тир із рухомими мішенями, власний маяк та штучно викопаний канал на декілька десятків яхт.

Зараз від цього вертолітного майданчика відхрещуються і держава, і потенційні інвестори, адже окрім будинків, власного стрільбища та причала Янукович лишив величезні борги.

Хто досі наживається на “золотих” вертолітних майданчиках Януковича

Хто досі наживається на “золотих” вертолітних майданчиках Януковича

Нагадаємо, раніше журналісти викрили грандіозну оборудку Клюєва і Ахметова, які намагаються прибрати до рук коштовну резиденцію у Межигір'ї.

Повʼязані теми:

Наступна публікація