Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналісти ТСН перевірили помідори та ранню полуницю на вміст нітратів

Озброєні нітратним приладом, кореспондент пройшлася по київським теплиці і базару.

В Україні зараз пік цін на овочі, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Ціни на редьку майже не змінилися порівняно з торішніми - 25-30 грн. А ось огірки з помідорами коливаються в залежності від сорту у межах 50-90 грн. Минулої весни були на 20 гривень дешевші. 

ВідеоТСН влаштувала перевірку на нітрати овочів, які так швидко зросли в ціні

За місяць огірки й помідори здорожчали на 10-20 гривень за кілограм. Експерти пояснюють, що це тому, що старий тепличний урожай розпродався, а новий ще не визрів в таких масштабах, щоб заполонити весь ринок без експорту. На базарі знають іншу причину здорожчення овочів. Та наскільки ціна відповідає їх якості.

ТСН влаштувала перевірку на нітрати овочів, які так швидко зросли в ціні

Експерти пояснюють це тим, що старий тепличний урожай розпродали, а новий ще не визрів у таких масштабах, щоб заполонити ринок. Це підтверджують і самі аграрії.

Також працівники теплиць запевняють, що жодних хімікатів у своїй роботі не використовують, вирощують все на ґрунті, добрива беруть лише природні.

І дійсно, тепличні помідори й огірки успішно пройшли випробування нітратним приладом.

Перевірку на нітрати влаштували і на базарі. І місцеві, і закордонні огірки та помідори також в нормі. До пристрою принесли також азербайджанський гранат і ранні полуниці. І навіть в останніх нітратів не виявлено.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Залиште свій коментар

Вибір редакції