Журналісти з'ясували, хто продав онкоцентру диво-швабри по 2460 гривень

Примітно, що в онкоцентрі німецькі девайси не прижилися, там і досі прибирають дідівським методом. 

Журналісти ТСН.19:30 перевірили компанію "Госпітальний менеджмент", яка продала Київському онкоцентру коштовні німецькі швабри.

Згідно з тендером, лікарня закупила 50 швабр по 2460 грн на загальну суму 123 тис. грн. Але телефоном представник компанії оголосив вже вдвічі меншу ціну, ніж та, що пройшла за тендером - 1200 грн.

Прибувши за адресою компанії, журналісти виявили, що зі швабрами не все так просто. По-перше, генеральним директором виявився Заза Берадзе, ймовірно, родич колишнього чиновника Георгія Берадзе. Він свого часу був заступником міністра Кабміну, а згодом заступником начальника Держуправління справами. Його коментар отримати не вдалось.

Крім того, з'ясувалося, що "Госпітальний менеджмент" придбав швабри в своєї ж компанії "Лізоформ", офіс якої розташований поруч. зареєстрована на Кіпрі компанія "Лізоформ" відома тим, що раніше вигравала найбільші медичні тендери. А потім, аби не привертати увагу борців з корупцією, просто змінила вивіску і стала "Госпітальним менеджментом".

ВідеоШвабри по 2460 гривень: у кого столичний онкоцентр замовляє інструменти для прибирання

В обох фірмах від коментарів відмовились. Водночас офіційний представник виробника швабр Євген Сухарєв залюбки погодився розповісти про коштовні швабри. Її справжня роздрібна ціна складає близько 1,5 тис. грн - в залежності від ділера.

І ще одна цікава деталь - в онкоцентрі диво-швабри не прижилися, там і досі прибирають дідівським методом. Адже німецькі девайси виявилися незручними і непрактичними.

До речі, після розголосу онкоцентр скасував ще один тендер на закупівлю швабр, більш як на 150 тис. грн - у зв'язку з перерозподілом бюджетних коштів.

За словами джерел ТСН, подібні тендери відбуваються здебільшого за вказівкою з міського департаменту охорони здоров'я. Нібито лікарні самі собі не господарі і не вирішують, що важливіше закупити: ліки чи швабри. Утім, у київській міській держадміністрації від коментарів відмовились. І в онкоцентрі знімати заборонили.

Кореспондент ТСН Ольга Василевська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: