Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналісти знайшли у родини Дубінського 17 машин і 24 квартири. Нардеп заявляє про "заказуху"

Депутат запевняє, що заробляє гроші чесно, і обіцяє оприлюднити декларацію про доходи навесні.

Родина народного депутата від "Слуги народу" Олександра Дубінського володіє великою кількістю об'єктів нерухомості та автомобілів. На депутата, його дружину та його матір записано 17 машин, 24 квартири, 70 соток земли та два будинки. Загальна вартість цього майна становить 2,5 мільйони доларів.

Про це йдеться у розслідуванні програми "Наші гроші" на Bihus.Info.

За інформацією журналістів, за останні п'ять років Дубінський купив десять автомобілів, з яких сім – Mercedes. У матері депутата за цей самий час з'явилося сім авто. Це кілька автівок марки Mercedes, Toyota Land Cruiser 2013 року випуску та Maserati Coupe Cambiocorsa 2006-го року.

2014 року Дубінський придбав дві квартири по 100 тисяч доларів у пентхаусі 5-зіркового Fairmont Grand Hotel на Подолі. Окрім того, в нього є шість земельних ділянок та заміський будинок, квартири у житловому комплексі "Французький квартал" та на Теремках.

Ще сім квартир є у дружини Дубінського Лесі Цибко, більшість яких розташовані поруч із нерухомістю нардепа. Так, у жовтні 2015-го року вона купила три квартири на Печерську, наступного року – ще одну квартиру там само, наступного року – ще одну. Загалом за три роки дружина Дубінського вклала у нерухомість приблизно 300 тисяч доларів.

Мати нардепа Алла Березовська за останні чотири роки придбала 19 квартир. Значна частина нерухомості з'явилася у неї безпосередньо перед парламентськими виборами. До 2016 року джерелом доходу Березовської офіційно була пенсія, йдеться у розслідуванні. 

Журналісти зазначили, що після обрання народним депутатом Дубінський не подавав декларації про доходи, як цього вимагає Центральна виборча комісія. Натомість він обіцяє оприлюднити декларацію 1 квітня 2020 року згідно з вимогою Національного агентства з питань запобігання корупції.

Сам Олександр Дубінський назвав розслідування "заказухою". У своєму відеоблогу депутат сказав, що велика кількість майна в його родини – не новина, і ця інформація з'являється в Інтернеті тоді, коли "він наступить комусь на хвіст". Появу нового розслідування Дубінській пов'язує з ексочільницею Нацбанку України Валерією Гонтаревою та головою правління "Райффайзен Банку Аваль" Олександром Писаруком.

Народний обранець зазначив, що 2016-го року публікував у Facebook довідку про наявність на своїх банківських рахунках близько 400 тисяч доларів станом на 2010 рік. Дубінський зазначив, що чесно заробляє свої гроші і пообіцяв, що усе майно покаже у своїй декларації навесні.

Відео Дубінського публічно перевірили на поліграфі, результати оприлюднять наступного тижня

Напередодні нардепи від провладної партії Олександр Дубінський та Давид Арахамія прийшли до поліграфолога. Процедура тривала допізна. Задля неї офіційно уклали угоди з фахівцями-поліграфологами. Це означає, що результати зможуть використати правоохоронці - у випадку розслідування корупційного скандалу у фракції влади. Давид Арахамія та Олександр Дубінський до поліграфолога прийшли, але свідчив лише Дубінський. Бо тільки до нього фахівець підготував запитання. Арахамія свідчитиме сьогодні.  

Дубінського публічно перевірили на поліграфі, результати оприлюднять наступного тижня

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції