Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зимові канікули. Як працюватиме банківська система під час свят

Платежі частково обмежать від 30 грудня.

Роботу банківської системи 28 та 29 грудня подовжать на дві годин, а вже 30-го обмежать – банки матимуть можливість перераховувати кошти до 13:00 лише в межах своєї юридичної структури, а також на рахунки НБУ та Держказначейства. Між різними банками платежі не проводитимуть.

Такий графік установив Нацбанк.

Регламент роботи системи електронних платежів (СЕП) НБУ та банківської системи:

28, 29 грудня 2016 року система електронних платежів НБУ працюватиме в режимі подовженого банківського дня на дві години.

30 грудня 2016 року до 13:00 усі учасники СЕП можуть здійснювати платежі в СЕП лише між банківськими установами, підпорядкованими одній юридичній особі, а також платежі, спрямовані до НБУ та органів Державної казначейської служби. НБУ та органи Держказначейства можуть здійснювати платежі на адресу всіх учасників СЕП. Банківський день у СЕП закінчується о 15:00.

30 грудня і 1 січня, субота та неділя, – вихідні.

2 та 9 січня 2017 року СЕП, система електронної пошти НБУ, депозитарій НБУ, Система кількісного обліку депозитних сертифікатів СЕРТИФ, Система підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України НБУ, система з купівлі та продажу кредитних ресурсів у національній валюті на міжбанківському кредитному ринку України "КредІнфо2", Автоматизована інформаційна система "Реєстр договорів з нерезидентами 2" не працюватимуть.

3 січня 2017 року банки працюватимуть без клієнтів і забезпечуватимуть комплекс робіт, пов'язаних із початком нового звітного року. Міжбанківські перекази коштів через СЕП у цей день не здійснюватимуться.

4, 5, 6 та 10 січня 2017 року СЕП і банківська система України працюватимуть у звичайному режимі.

Від 30 грудня 2016 року до 4 січня 2017 року включно діятиме офіційний курс гривні до іноземних валют та банківських металів, установлений НБУ 29 грудня 2016 року.

Регулятор зобов'язав банки, аби ті забезпечили безперебійну роботу банкоматів та завантажили до них достатню кількість готівки.

Нагадаємо, із розвитком електронних технологій все винахідливішими стають кіберзлочинці, які обкрадають українців через Інтернет або банкомати. Однак найпоширеніші схеми шахрайств добре відомі, тож банки самі взялися допомогти правоохоронцям із їхнім викриттям.

Залиште свій коментар

Вибір редакції