Зірковий пакет "Alfa-Star" - тепер для усіх бажаючих

З 7 червня Альфа-Банк пропонує клієнтам оформити пакет послуг "Alfa-Star", який є унікальною пропозицією на ринку і включає один з кращих наборів банківських послуг.

З 7 червня Альфа-Банк пропонує клієнтам оформити пакет послуг "Alfa-Star", який є унікальною пропозицією на ринку і включає один з кращих наборів банківських послуг.

Оформивши платіжну карту преміум-класу - Visa Gold, клієнт отримує 2 безкоштовні додаткові картки для своїх близьких, накопичувальний рахунок "Прибутковий сейф" з високими відсотками на постійний залишок коштів, а також безкоштовне користування Інтернет-банкінгом, що дозволить здійснювати платежі і грошові перекази через сервіс "My Alfa-Bank" не виходячи з дому.

Унікальність пропозиції - у відсутності будь-яких додаткових витрат:

• 0% - за зняття готівки у будь-якому банкоматі світу;
• 0% - за зняття готівки в банкоматах Альфа-Банку;
• 0 грн. - за річне обслуговування;
• 0 грн. - за випуск додаткових двох карт Visa Gold, перевипуск, блокування картки, sms-інформування при проведенні операцій по карті і надання будь-якої інформації по рахунку;
• 0 грн. - за підключення та використання Інтернет-сервісу "My Alfa-Bank".

"Упевнений, що напередодні літніх відпусток, новий продукт "Alfa-Star" стане справжньою знахідкою для наших клієнтів. Платіжна картка від Альфа-Банку забезпечить повну свободу в будь-якій точці світу і дозволить не турбуватися про додаткові комісії, - відзначив Піотр Качмарек, Директор з роздрібного бізнесу Альфа-Банку. - А Інтернет-банкінг дозволить контролювати Ваші фінансові операції, де б Ви не знаходилися".

Оформити платіжну картку "Alfa-Star" можна у будь-якому відділенні Альфа-Банку. Для оформлення договору при собі необхідно мати паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.

Докладну інформацію про пакети послуг "Alfa-Star" можна отримати на сайті Банку (www.alfabank.ua) або за телефоном контакт-центру 0800 50-20-50.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: