ЗМІ: Під банком "Надра" намагалися провести пікет

У банку "Надра" труднощі з видачею готівки. Під одним з київських відділень клієнти намагалися провести пікет.

Клієнти банку "Надра" намагалися провести пікет під одним з київських відділень.

Близько 9.00 біля Шевченківського відділення банку "Надра", розташованого на вул. Артема, зібралося декілька десятків його клієнтів, пише "Комерсант-Україна". Вони почали встановлювати намет і розвертати транспаранти з написом "Поверніть гроші!". До протестуючих вийшли охоронці і співробітники банку і попросили пред'явити дозвіл на проведення акції. Їм показали документ, виданий районною держадміністрацією, проте в нім співробітники банку знайшли друкарську помилку: дозвіл був датований 09.09.2009 року. У проведенні акції присутнім відмовили, і намет з транспарантами довелося скрутити.

Протестувальники повідомили, що мають намір продовжувати акцію, 12 лютого вони хочуть привести ще більше людей. "Ми сюди приходитимемо, поки нам гроші не віддадуть – акція безстрокова", - розповів один з них.

Біля решти відділень банку "Надра" великого скупчення громадян не спостерігалося. Проте в багатьох люди намагалися отримати зарплату, на картки гроші їм не перераховувалися. За словами одного з працівників міської лікарні, керівництво сказало приходити за зарплатою в банк.

Деякі банкомати "Надра" навіть не видавали готівку. У інших можна було отримати не більше 500 гривень за один раз. У контактному центрі банку на питання, чому не можна зняти гроші в банкоматі, оператор відповіла, що зняти можна, але не більше 1 тис. грн. в добу. "Таке обмеження введене керівництвом банку внутрішнім розпорядженням від 28 січня. Відповідно до тих же внутрішніх обмежень в банкоматах інших банків можна знімати не більше 50 грн. в день", - відзначила вона.

Нагадаємо, 10 лютого за рішенням НБУ в банк "Надра" було введено тимчасову адміністрацію строком на один рік.

Читайте також:
У "Надрі" введено тимчасову адміністрацію на рік
Фірташ попросив НБУ допомогти банку "Надра"
Співробітники банку “Надра” готуються до страйків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: