Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фонд держмайна оголосив нові аукціони на малі приватизації

Стартова вартість об'єктів становить майже 70 млн грн.

Фонд державного майна України оголосив аукціони щодо 147 об'єктів малої приватизації.

Про це на сторінці в Facebook написав Віталій Трубаров, в.о. голови Фонду держмайна.

Стартова вартість об'єктів становить майже 70 млн грн. Інформація про лоти доступна в системі ProZorro.

"Кожен може ознайомитися як із вже виставленими на продаж об'єктами, так і з тими, які завантажені в базу даних. До кінця року будуть виставлені на продаж ще 750 об'єктів малої приватизації", - написав  Трубаров.

Перший аукціон відбудеться 30 серпня. Він стосуватиметься держаного пакету акцій акціонерного товариства "Укрпапірпром" зі стартовою ціною 12,3 мільйона гривень.

Нагадаємо, майже 800 об'єктів невдовзі мають змінити форму власності. До конкурсу допущені всі охочі, крім громадян Росії. 

Наразі в Україні близько три тисячі підприємств. Відповідно до програми "тріаж", розробленої  МЕРТом, близько 800 підприємств з цього переліку підпали під класифікацію "об'єкт малої приватизації". Головним критерієм відбору стала вартість підприємства — вона не повинна перевищувати 250 млн грн. Перелік таких підприємств затвердили у Фонді держмайна у березні 2018 року.

ВідеоЧого чекати українцям від нової системи оцінювання нерухомого майна

Фонд держмайна України запровадив сучасну електронну систему оцінювання.  Скільки це коштуватиме тим, хто збирається оформлювати майно, та чи не стане система інструментом для нових корупційних схем – розбиралися журналісти ТСН. 

Чого чекати українцям від нової системи оцінювання нерухомого майна

Вибір редакції