Знайшлись покупці Alitalia

Європейські авіакомпанії Air FRANCE-KLM, Lufthansa і Air One зроблять попередні заявки на участь у продажу 49,9% акцій Alitalia.

Увечері в четвер рада директорів Alitalia проведе збори, після чого оголосить кандидатів на купівлю авіакомпанії, повідомляє AFP. Уряд Італії має намір оголосити переможця 25 грудня 2007 року.

Відомо, що Lufthansa хоче понизити кількість повітряних суден у парку Alitalia на 50 штук і звільнити п’ять тисяч працівників авіаперевізника, а італійська Air One - звільнити менше трьох тисяч осіб.

Уряду Італії належить в Alitalia, найбільшій італійській державній авіакомпанії, 49,9% акцій, велику частину цього пакету планувалося продати влітку.

У квітні Мінтранс Італії заявило, що покупцеві доведеться заплатити за збиткову Alitalia близько трьох мільярдів євро. Половина цієї суми буде сплачена за сам пакет, а друга половина піде на реструктуризацію перевізника. Після цього російський „Аерофлот”, який також був у числі претендентів на купівлю Alitalia, відмовився від участі в торгах.

Alitalia має 1,1 мільярда євро боргу і вже чотири роки не приносить прибутку.

Раніше повідомлялося, що група, яка базується переважно в Італії, висловила цікавість до купівлі італійської державної авіакомпанії Alitalia.

До того влада Італії заявляла, що готова продати збиткового перевізника "навіть ескімосам або китайцям, якщо вони зможуть налагодити роботу. Це задовольнить італійських споживачів".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: