Знаменитий кримський пансіонат продадуть односельцю Кадирова за смішні гроші

До анексії півострова ним володів начальник особистої охорони Кучми.

Ялтинський пансіонат "Масандра" купить односелець Рамзана Кадирова - Ахмадов Юсуп Ахмадович. Відомий з радянських часів заклад він придбає за мінімальною ціною - 177 млн руб. під час "аукціону", який російські чиновники затвердили з єдиним покупцем.

Про це йдеться в розслідуванні телеканалу "Дождь".

На ринку одна сотка землі коштує 3 млн руб.

Ахмадов - чеченський бізнесмен, у нього є компанія "Шовда", яка торгує автомобілями і розташована в селі Центорой - родинному селі Кадирова.

У "навантаження" він отримає ще санаторій "Гірське сонце" за 20 млн руб.

Раніше "Массандрою" володіла родина колишнього охоронця екс-президента України Леоніда Кучми - Шепеля. Один з корпусів у Шепелів орендувала бізнесмен Наталія Юхненко.

2015 року пансіонат "націоналізувала" Росія, яка окупувала півострів. Незабаром ним стала володіти сестра Руслана Бальбека - депутата Держдуми. Орендарів з пансіонату вибивали з поліцією.

Раніше повідомлялося, що Постійна палата третейського суду в Гаазі розгляне позови ПАТ "Укрнафта", ТОВ "Стабіл" і десятків інших компаній проти Росії. Українські компанії вимагають компенсації за втрату контролю над своїми активами в Криму після російської анексії півострова.

Залиште свій коментар