"Зникає щонайменше 15 мільярдів гривень". Омелян розповів про розкрадання грошей "Укрзалізниці"

Дата публікації
Перегляди
9588
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Зникає щонайменше 15 мільярдів гривень". Омелян розповів про розкрадання грошей "Укрзалізниці"

Володимир Омелян / Фото: УНІАН

На підприємство впливають кримінальні групи, наголосив урядовець.

Попереднє керівництво ПАТ "Укрзалізниця" призвело до величезних збитків. Про це сказав міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час програми на телеканалі ZIK.

"Відтак, я впевнений, що щороку на "Укрзалізниці" безслідно зникає щонайменше 15 мільярдів гривень. Це дуже великі гроші і для компанії, і для країни загалом", – наголосив глава Міністерства.

Омелян додав, що багато корупційних схем було розкрито, зокрема махінацію, через яку викривлювалася ціна на вагони "Укрзалізниці". Після цього прибуток підприємства зріс на 300 мільйонів гривень щомісяця.

На думку міністра, нове керівництво підприємства працює набагато краще і чекає ефективної роботи від уряду.

"Ще одне питання – наскільки ефективною сьогодні є "Укрзалізниця", адже реально вона може бути компанією номер один в Україні або ж серед топ-3 компаній залізничних перевезень у Європі. Утім, вона не є такою через те, що ніхто не думає про її розвиток, а просто живуть сьогоднішнім днем і крадуть, як востаннє", – сказав Омелян.

На його думку, правоохоронці не займаються махінаціями, розкраданням та впливом різних груп, зокрема і кримінальних, на залізничне підприємство.

"Я не бачу серйозної роботи правоохоронних органів щодо усіх наданих мною фактів зловживань і корупції в компанії. Я лише знаю, що ГПУ веде кілька розслідувань, а НАБУ займається окремими епізодами. Що ж до решти правоохоронних органів, то мені нічого не відомо", – підсумував очільник Мінінфраструктури.

 Нагадаємо, попередній глава "Укрзалізниці" Войцех Бальчун пішов у відставку у серпні 2017 року. На його місце було призначено Євгена Кравцова

Керівник "Укрзалізниці" Войцех Бальчун пішов у відставку

Керівник "Укрзалізниці" Войцех Бальчун пішов у відставку

 

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9588
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація