Знову платити за "вхідні"

Київстар і МТС, що надають послуги прямого номеру своїм контрактним абонентам, відтепер будуть ділитися прибутками з Укртелекомом.

Учора найбільші стільникових оператори Київстар і МТС заявили, що їм вдалося зберегти право надавати послугу прямого номеру своїм абонентам.

Це стало можливо завдяки домовленостям з Укртелекомом, згідно з якими стільникові оператори виплачуватимуть Укртелекому компенсацію за використання прямих номерів, пише КомерсантЪ. Проте у зв'язку з цим абонентам із прямими номерами, що мають безлімітний пакет, тепер доведеться платити за вхідні дзвінки.

У МТС відмовилися повідомити, скільки телефонний оператор тепер платитиме Укртелекому за вхідні. В Укртелекомі кореспонденту взагалі заявили: "Це вас не стосується".

КомерсантЪ, посилаючись на неофіційні джерела, повідомляє, що Укртелеком одержить половину доходів мобільних операторів - по 60 копійок за хвилину вхідного дзвінка. З 1 вересня користувачі безлімітних пакетів, що мають прямі номери, повинні будуть платити за хвилину вхідного дзвінка 1,2 гривни.

Прямий міський номер надається як додаткова послуга контрактним абонентам. За абонентом закріплюється прямий міський номер, вхідний дзвінок на який переадресується на номер із мережевим кодом (наприклад, 067 у Київстар, 050 - МТС).

Абонент, що використовує прямий номер, оплачує переадресацію за свій рахунок, приносячи додатковий дохід оператору.

За даними учасників ринку, в Україні більше 100 тис. абонентів Київстар і МТС користуються послугою прямого номеру.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: