Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Зняти питання ФОПів". Милованов хоче скасувати єдиний страховий внесок та збільшити податки на нерухомість

Він хоче максимально знизити податок на дохід фізособи.

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов хоче скасувати єдиний страховий внесок (ЄСВ), знизити податок на прибуток фізосіб і переглянути інші податки. На його думку, це могло б "зняти з порядку денного" питання про фізосіб-підприємців, забезпечити стимули для створення робочих місць і підвищити зарплати.

Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Він наголосив, що це не пропозиція податкових змін, а запрошення до дискусії про те, яка податкова система потрібна Україні.

"На мою думку, найважливіший економічний актив України - це люди. Тому бажано, щоб податки стимулювали створення робочих місць і підвищення зарплат", - написав він.

Милованов додав, що для цього потрібно максимально знизити податки на працю і збільшити податки на активи (наприклад, нерухомість), а також залишити податок на додану вартість (ПДВ).

"Я розумію, що сьогодні це неможливо, але я б розглянув таку податкову реформу", - додав він.

Міністр пропонує скасувати ЄСВ, максимально знизити податок на дохід фізособи, а для компенсації підняти податок на нерухомість і податок на землю, а також інші активи.

Разом з цим він запропонував поліпшити збір податків на нерухомість й інші активи, поліпшити збір ПДВ, продовжувати детінізацію економіки прямими і непрямими методами, а також надавати державну підтримку бізнесу лише за умови роботи в білу і створення достатньої кількості робочих місць.

"Усі ці вісім пунктів - до обговорення. Ідея цих пунктів - зняти з порядку денного питання ФОП, забезпечити стимули для створення робочих місць, підвищення зарплат і зменшення безробіття", - зазначив міністр.

Податки та ФОПи. Цей пост не пропозиція податкових змін, а запрошення до дискусії про те, яка податкова система нам...

Опубліковано Тимофеєм Миловановим Неділя, 27 жовтня 2019 р.

Нагадаємо, Зеленський заборонив перевіряти ФОПи наступні два роки і підписав закон про касові апарати й кешбек. Президент підписав документи, які мають захистити бізнес від недобросовісної конкуренції та вивести розрахунки з тіні.

Відео Зеленський підписав два закони для ФОПів: які нові правила чекають на малий бізнес

Тепер малий бізнес має видавати фіскальні чеки. А хто не видав, або змахлював має повернути вам повну вартість товару. Кого торкнеться повна фіскалізація, і хто завдяки новому законодавству має вийти з тіні – у сюжеті.  

Зеленський підписав два закони для ФОПів: які нові правила чекають на малий бізнес

Залиште свій коментар

Вибір редакції