Перейти до змісту
Золото побило психологічну цінову планку у 1,6 тисячі доларів за унцію

Золото побило психологічну цінову планку у 1,6 тисячі доларів за унцію

На світових фондових ринках золото дорожчає через боргову кризу у Європі та США.

Золото на торгах у понеділок, 18 липня, побило важливий з психологічної точки зору рівень в 1600 доларів за тройську унцію. Причина - стурбованість інвесторів борговими проблемами Європи і США.

Серпневі ф'ючерси на золото на біржі Comex в Нью-Йорку виросли в ціні до 1601 дол. за тройську унцію в ході електронних торгів. Вартість цього контракту підвищується вже 10-й день поспіль.

"На даний момент ми спостерігаємо масову нерішучість. Найбільший ризик, який турбує інвесторів на даний момент, - що станеться в США. Також ринок, очевидно, спостерігає за ходом подій у Європі", - відмітив головний інвестиційний директор Lion Global Investors Саймон Флад.

Учасники ринку з тривогою чекають результату дебатів в США про підвищення ліміту держборгу, а також результатів саміту європейських лідерів в четвер, 21 липня, який повинен прийняти рішення про схему надання фінансової допомоги Греції. Невизначеність, що зберігається, примушує інвесторів шукати спокійну гавань для своїх активів, що підвищує попит на золото та інші дорогоцінні метали.

Нагадаємо, попередній "золотий" рекорд був встановлений у четвер, 14 липня, на рівні 1589,8 доларів за унцію.

Читайте також:

У Великобританії почали продавати золото в автоматах

Українцям рекомендують вкладати гроші у золото

Золото встановило історичний ціновий рекорд

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин