Золото стало прибутковим вкладенням

До кінця 2010 року золото може підскочити в ціні до 1500 доларів за унцію. Cтрибок цін становитиме приблизно 20%. Це рівень прибутковості банківського депозиту.

У квітні ціна на золото сягнула максимальної позначки в цьому році. Дорогоцінний метал набирає ваги на тлі економічних проблем.

Дехто з експертів пророкує, що до кінця 2010 року золото може підскочити в ціні до 1500 доларів за унцію. На світових біржах - пожвавлення. Дорогоцінні метали дорожчають чи не щомісяця. За минулий рік золото підскочило в ціні на чверть. Золоті зливки знову стали прибутковим вкладенням.

Найрадикальніший прогноз - ціна однієї унції золота, тобто тридцяти одного грама, сягне цьогоріч 1500 доларів. Хоча більшість експертів очікує, що пікова ціна буде все ж таки меншою.

Тобто стрибок цін становитиме приблизно 20%. Це рівень прибутковості банківського депозиту. Однак тримати золотий зливок у банку не вигідно - доведеться платити комісію. Та й швидко продати виливок не легко, принаймні, великий.

Якщо відкрити так званий "золотий" депозит - це коли ваші гроші переводять у дорогоцінний метал, проблема збуту не стоятиме.

Утім, знайти банк, де можна відкрити "золотий" вклад, важка справа. В Україні таку послугу надає лише шоста частина фінустанов. Вітчизняним банкірам не вигідно працювати з коштовними металами, пояснюють фахівці.

Для банка сам по собі золотий вклад він не настільки вигідний як гривневий вклад. Останній більш ефективний з точки зору банківської технології.

Проте, кількість людей, які намагаються заощадити свої кревні в золоті, нехай повільно, але зростає. За експертними оцінками, зливки можуть давати прибуток іще кілька років.

Як розбагатіти на золоті, дивіться, будь ласка, у відеосюжеті ТСН:

Читайте також:

Американці придбали два родовища золота в Україні

Українського виробника золота оголосили банкрутом

Абрамович продав канадцям золоті родовища на Чукотці

 

ВідеоЗолото стало прибутковим вкладенням

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: