Золото стало прибутковим вкладенням

До кінця 2010 року золото може підскочити в ціні до 1500 доларів за унцію. Cтрибок цін становитиме приблизно 20%. Це рівень прибутковості банківського депозиту.

У квітні ціна на золото сягнула максимальної позначки в цьому році. Дорогоцінний метал набирає ваги на тлі економічних проблем.

Дехто з експертів пророкує, що до кінця 2010 року золото може підскочити в ціні до 1500 доларів за унцію. На світових біржах - пожвавлення. Дорогоцінні метали дорожчають чи не щомісяця. За минулий рік золото підскочило в ціні на чверть. Золоті зливки знову стали прибутковим вкладенням.

Найрадикальніший прогноз - ціна однієї унції золота, тобто тридцяти одного грама, сягне цьогоріч 1500 доларів. Хоча більшість експертів очікує, що пікова ціна буде все ж таки меншою.

Тобто стрибок цін становитиме приблизно 20%. Це рівень прибутковості банківського депозиту. Однак тримати золотий зливок у банку не вигідно - доведеться платити комісію. Та й швидко продати виливок не легко, принаймні, великий.

Якщо відкрити так званий "золотий" депозит - це коли ваші гроші переводять у дорогоцінний метал, проблема збуту не стоятиме.

Утім, знайти банк, де можна відкрити "золотий" вклад, важка справа. В Україні таку послугу надає лише шоста частина фінустанов. Вітчизняним банкірам не вигідно працювати з коштовними металами, пояснюють фахівці.

Для банка сам по собі золотий вклад він не настільки вигідний як гривневий вклад. Останній більш ефективний з точки зору банківської технології.

Проте, кількість людей, які намагаються заощадити свої кревні в золоті, нехай повільно, але зростає. За експертними оцінками, зливки можуть давати прибуток іще кілька років.

Як розбагатіти на золоті, дивіться, будь ласка, у відеосюжеті ТСН:

Читайте також:

Американці придбали два родовища золота в Україні

Українського виробника золота оголосили банкрутом

Абрамович продав канадцям золоті родовища на Чукотці

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: