Золото встановило черговий ціновий рекорд

Вперше за всю історію торгів на фондових ринках ціна золота перевищила 1500 дол. за унцію. Таке стрімке подорожчання зумовлене послабленням курсу долара.

Ціна золота на фондових торгах у Нью-Йорку в середу вперше перевищила 1500 доларів за тройську унцію.

Протягом робочого дня дорогоцінний метал продовжував ставити все нові і нові рекорди, добравшись в середині торгів до максимальної відмітки в 1506,50 долара за унцію. До завершення торгової сесії ціна ф'ючерсних постачань дещо знизилася і встановилася на рівні 1498,90 долара, що на 3,80 долара (0,3 відсотка) більше відмітки попереднього дня. Таким чином, за останні вісім днів дорогоцінний метал подорожчав на 4%, а за останній рік - на 32%.

Таке стрімке подорожчання золота зумовлене послабленням курсу долара відносно інших валют, борговими проблемами держав і високими інфляційними ризиками - інвестори вважають за краще вкладати свої капітали в дорогоцінні метали. Крім того, підвищений попит на золото став реакцією на повідомлення агентства Standard & Poor's про те, що держоблігації США впродовж найближчих трьох років можуть втратити найвищий інвестиційний рейтинг - ААА.

Агентство також знизило довгостроковий прогноз кредитоспроможності американської економіки з "стабільного" до "негативного".

Подорожчання торкнулося в середу і срібла, ціна на яке вперше з 1980 року перевищила 45 доларів за унцію.

Читайте також:

Світові ціни золота і срібла поставили новий рекорд

У Білорусі почалась золота і діамантова "лихоманка"

Нацбанк скупив 27,5 тонн золота

Китай скупив золота на три трильйони доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: