Золото встановило новий ціновий рекорд

Боргова криза Сполучених Штатів Америки продовжує штовхати вгору ціни на дорогоцінні метали.

Сьогодні, 25 липня, на світових фондових ринках золото подорожчало до нових рекордних відміток. Причиною росту стала відсутність прогресу на переговорах про підвищення ліміту держборгу США, що спонукає інвесторів до пошуків безпечних капіталовкладень.

У ході торгів золото з негайним постачанням піднімалося на 1,4% до 1624,07 дол. за тройську унцію, потім знизилося приблизно на долар. При цьому ціни на мідь, нафту, пшеницю знижуються, а курс долара падає.

Варто відмітити, що американські політики, усвідомлюючи небезпеку ситуації, у кінці тижня давали зрозуміти, що розраховують дати ринку обнадійливі сигнали впродовж вихідних, щоб уникнути ринкових потрясінь, проте цього так і не сталося.

Як повідомлялось, досі світові ринки відносно спокійно спостерігали за тим, що відбувається у Вашингтоні, вважаючи, що рішення по ліміту держборгу так чи інакше буде прийнято до 2 серпня, коли уряд вичерпає усі можливості для фінансування витрат. Проте, враховуючи наближення дати, тривожність на ринках продовжує наростати.

Нагадаємо, 18 липня золото побило важливий з психологічної точки зору рівень у 1600 доларів за тройську унцію.

Попередній "золотий" рекорд був встановлений 14 липня на рівні 1589,8 доларів за унцію.

Читайте також:

Золото побило психологічну цінову планку у 1,6 тисячі доларів за унцію

У Великобританії почали продавати золото в автоматах

Українцям рекомендують вкладати гроші у золото

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: