Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зросли штрафи за порушення трудового законодавства

Зросли мінзарплати і потягнули вгору цифри адмінстягнень.

Сьогодні, 1 січня, зросли штрафи за порушення трудового законодавства юридичними та фізичними особами-підприємцями.

Сума стягнень зафіксована в мінімальних заробітних платах. Від 1 січня 2018 року мінзарплата підвищилася до 3723 грн, а отже збільшилися і штрафи.

Так, 30 мінзарплат за кожного працівника, а це наразі 111 тис. 690 грн, доведеться сплатити роботодавцям до бюджету за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору, за оформлення працівника на неповний робочий час у випадку, коли останній працює повний робочий день, за виплату зарплатні без нарахування та сплати єдиного внеску.

10 мінзарплат (37 тис. 230 грн від 1 січня) за кожного працівника становить штраф за недотримання мінімальних державних гарантій з оплати праці (наприклад, неврахування тарифу нічного часу, подвійної ставки за роботу у вихідні й святкові дні).

На три мінзарплати, а це 11 тис. 169 грн, штрафуватимуть роботодавця за порушення встановлених термінів виплати заробітної плати працівникам більше, ніж на один місяць або виплату зарплати не в повному обсязі.

Нагадаємо, від 1 січня 2018 року також підвищився прожитковий мінімум до 1,7 тис. грн. Очікувалося, що він потягне вгору зарплати державного сектору, але найбільше виграли від цього народні депутати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції